Промышленное предприятие ЗИП

Зимові ремонти. Як правильно організувати роботу та які матеріали підходять?

Якщо у вас виникла ідея оновити своє житло у холодну пору року, не варто відкладати її до потепління. Зимові ремонти – цілком раціональне рішення. Головне – дотримуватися правил та уважно обирати матеріали.

Оптимальні умови для виконання робіт – це температура не нижче + 5 °С і вологість близько 65%. Врахуйте, що опалювальний сезон може знизити рівень вологості у приміщенні. Від цього матеріали будуть сохнути швидше, що вплине на якість покриття. Тож для якісного виконання намагайтеся підтримувати необхідні кліматичні умови.

Якщо ви робите ремонт у неопалювальному приміщенні, враховуйте, що висихання матеріалів буде довшим. Орієнтуйтеся на максимальний час, вказаний на упаковці матеріалу. Наприклад, якщо грунтовка універсальна TRIORA сохне 1-2 години, наступний після неї матеріал наноситься не раніше 2-х, а то і 3-ьох годин.

У випадку ж, якщо роботи ведуться у добре прогрітому приміщенні, не треба поспішати. Зачекайте мінімальний вказаний час висихання і після цього починайте подальші роботи.

Не всі ремонтні матеріали можуть зберігатися у холодних приміщеннях або переносити замерзання без втрат. Наприклад, інтер’єрні фарби на водній основі необхідно берегти від морозів. Це впливає на якість матеріалу та подальше покриття. Обирайте матеріали у великих будівельних супермаркетах, у місцях, де опалюються склади, а продукти зберігаються у належному стані.Преимущества зимних ремонтов

Переваги “зимних” ремонтів?

Дотримуючись правил та враховуючи зазначені особливості, зимовий ремонт вийде вам значно вигіднішим. А ще це зекономить час, щоб влітку не відмовити собі в довгоочікуваному відпочинку біля моря.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader