Промышленное предприятие ЗИП

Навіщо грунтувати стіни перед обклеюванням шпалер?

Здавалося б, що особливого в обклеюванні шпалер – усього-на-всього хороший клей та правильно відрізані полотна. Але не все так просто. Щоб ваші труди не впали зі стін вже на другий день, необхідна хороша база для робіт. І ґрунтовка тут – головний помічник.

Навіщо потрібна грунтовка?

Зачем нужна грунтовка?Існує правило: поверхня для будь-яких робіт має бути сухою, чистою і без пилу. Завдання ґрунтуючих матеріалів:

Що трапиться, якщо клеїти шпалери на непроґрунтовану стіну?

Будь-яка мінеральна стіна має особливість активно вбирати у себе вологу. Шпалерний клей просто «піде» вглиб непроґрунтованої стіни, залишивши на поверхні лише мінімум активних частинок, які склеюють. Наслідки обклеювання без ґрунтовки:

Деякі намагаються «врятувати ситуацію» вже в процесі наклеювання і наносять клей у кілька шарів, доки він не буде залишатися на стіні. Це істотно збільшить витрати клейових матеріалів, але не гарантує міцне зчеплення полотна зі стіною. Виходить затратно щодо матеріалу, клопітно та ненадійно. Перевірений оптимальний варіант – підготовча ґрунтовка стін.

Як ґрунтувати стіни для оклеювання шпалер?

Важливий момент: в одній кімнаті поєднуються кілька стін різного призначення і різного ступеня поглинання. Несучі стіни вбирають вологу активно, тонкі перестінки з гіпсокартону – слабше. В асортименті TRIORA для кожної стіни існує своя ґрунтовка.

грунтовка глубокого проникновения TRIORAЦе не означає, що вам знадобиться в одну кімнату купувати 2-3 види ґрунтуючого матеріалу. Для ремонту у звичайному приміщенні із нормальною вологістю фахівці радять зупинитися на ґрунтовці глибокого проникнення TRIORA. Матеріал високої концентрації, з найдрібнішими частинками речовин, проникає глибоко всередину поверхні і міцно скріплює частки мінералу. У початковій концентрації частину ґрунтовки можна застосовувати для пористих несучих стін. А якщо розвести залишок у кількості 1 до 2, вийде більш легкий матеріал для менш всмоктуючих поверхонь.

Скільки шарів ґрунтовки потрібно під оклеювання шпалер?

Тут можна керуватися такою формулою: чим вище концентрація ґрунтовки, тим менше шарів потрібно. Після ґрунтування стіна має:

Останнє легко перевірити. Прикладіть до стіни вологу руку. Якщо сліду немає, значить шару ґрунтовки досить. Є слід – ґрунтуйте ще.

Ще один важливий нюанс: із нанесенням ґрунтовок краще не переборщувати – на глянцевих стінах погано тримаються матеріали,  що наносяться наступними.

Ґрунтовка стін перед обклеюванням допомагає зміцнити їх, гарантує економний і рівномірний розподіл клею по поверхні. Так полотна щільно приклеюються до стін, не відпадають, немає плям. Навіщо ґрунтувати стіни перед обклеюванням шпалерами? Щоб отримати якісний результат на багато років.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader