Промышленное предприятие ЗИП

Яку фарбу обрати для утепленого фасаду?

Утеплені фасади – практично, економічно, вигідно. Але це раціональне вкладення легко звести на нуль, обравши невідповідну фарбу для своєї утеплювальної системи. Як уникнути помилок? Яка фасадна фарба підійде саме у вашому випадку? Ділимося досвідом професіоналів.

Готуй будинок до опалювального сезону влітку

Готовь дом к отопительному сезону летомСьогодні найпопулярнішими матеріалами для утеплення фасадів є пінопласт і мінеральна вата. Обидва вони мають важливі переваги і при правильному проведенні робіт допомагають якісно утеплити будинок.

Пінопласт:

Мінеральна вата:

Усі ці особливості варто враховувати, обираючи фарбу для фінішного нанесення на систему. В іншому разі вас чекає непривабливий фасад з облізлою фарбою і повторні вкладення в ремонт системи утеплення.

Яку фарбу обрати для утепленого фасаду?

Какую краску выбрать для утепленного фасада?Перше, на що важливо звернути увагу при виборі фарб – це їх паропроникність, здатність фарби попускати повітря всередину стін і назовні. Часто це називають «дихаючим» покриттям. Такою властивістю різною мірою володіють усі фасадні фарби TRIORA.

Фасадні фарби поділяються на групи за основною складовою речовиною, відрізняються міцністю і тривалістю служби покриття. Розглянемо це на прикладі фарб TRIORA.

Акрилові фасадні фарби TRIORA

Силіконові матеріали TRIORA

Органорозчинна всепогодна фасадна фарба пліолайт TRIORA

Найголовніше у підборі матеріалу – враховувати властивості отриманого покриття і їх відповідність вимогам тієї поверхні, на яку покриття наноситься.

Як фарбувати фасад?

Почему фасады выгорают?Як вибрати оптимальний варіант для кожного матеріалу? Орієнтуйтеся по тому, як утеплювач вбирає вологу.

Пінопласт не вбирає воду і не потребує активної вентиляції. Досить покриття, яке буде володіти стійкістю до проникнення вологи і мінімальною вентиляцією. Тут підійдуть фарби акрилового і силіконового типу.

Мінеральна вата вбирає воду рясно, потребує сильної вентиляції і вимагає спеціального покриття, яке забезпечить мінімальне проникнення води всередину і її вільний вихід назовні. Це можуть гарантувати тільки силіконові фарби і всепогодна фасадна фарба пліолайт TRIORA.

У разі використання інших покриттів, волога не буде вільно випаровуватися, буде підривати лакофарбовий матеріал, створювати негативні умови для утеплювача.

Важливо: не комбінувати при нанесенні матеріали різного складу. Особливо це стосується фасадів із мінеральною ватою. Використовуючи акрилову шпаклівку і силіконову фарбу або навпаки, ви створюєте конфлікт поверхонь. Більш щільний матеріал нівелює необхідні властивості іншого матеріалу.

Чому фасади вигорають?

Как красить фасад?Це друга за поширеністю помилка фарбування фасадів. Покриття тримається, все в порядку, але колір блякне вже у перший рік після утеплення. Причина – невірний підбір колорантів. Для фарб, які використовуються на вулиці, важливо застосовувати кольори тільки з палітри для фасадних фарб. У ній колоранти мають високу стійкість до ультрафіолету і не вигоряють на сонці. Якщо фарба вигоріла, значить у ній використовувався колорант для інтер’єрних фарб, розрахований виключно для використання всередині приміщень. Підбираючи колір фасаду, розраховуйте тільки на відтінки спеціальної палітри.

Утеплити фасад – досить трудомісткий і витратний процес. Але при дотриманні усієї технології утеплення і виборі найбільш доречної фарби утеплений фасад на багато років збереже тепло вашого будинку і заощадить чимало ресурсів.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader