Промышленное предприятие ЗИП

Як ЗІП День захисту дітей відзначав

Ви любите дитячі свята? Ми – ТАК! На нашому підприємстві вже давно існує мила традиція – відзначати День захисту дітей незвичайною програмою.

экскурсия на ЗИП День защиты детей

Для спадкоємців ЗІПовців це справжня подія року! Тільки цього дня можна потрапити до батьків на роботу, подивитися, чим займаються мами та татки, дізнатися усе найцікавіше про виробництво фарб, трошки побешкетувати і поласувати фірмовою випічкою буфета.

У цьому році у гості на ЗІП приїхало більше 50 дітей, віком від 4 до 16 років. Кожен підрозділ з усіх підприємств корпорації підготував свою програму для екскурсантів. Організатори розробили програму і для тих, хто на підприємстві вперше і для дітей, які вже тут бували.

гости на ЗИПе творческое задание

Ну, а на «десерт» свята дітлахів чекало творче завдання – прикрасити паркан на підприємстві. І не просто так! За легендою, далеку жарку савану залило дощами та змило усі фарби. І тільки Зебра залишилася при своїх фірмових чорно-білих смугах. Завдання гостей було – пройти складний шлях із конкурсів, загадок і змагань, дістатися до сховища фарб і допомогти Зебрі прикрасити свою савану новими, яскравими кольорами.

рисунки на стене

Юні художники показали дорослим зовсім інший, барвистий світ і на прощання залишили на стіні відбитки своїх долоньок.

Додому гості повезли яскраві враження, подарунки і запрошення повторити СУПЕРдитячий день наступного року.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader