Промышленное предприятие ЗИП

Усе, що ви повинні знати про акрилові фарби перед покупкою

Попереду – ремонт, а у пріоритеті покупок – фарба для стін. Що важливо знати про матеріал, щоб не помилитися? Розповімо найважливіші деталі для правильного підбору оздоблювальних матеріалів.

Як вибрати кращий матеріал для фарбування?

Как выбрать лучший материал для покраскиПоняття акрилові фарби об’єднує екологічно чисті матеріали на основі води, які застосовуються у будівництві та ремонті. У кожної фарби є:

  1. Тип призначення: фасад або внутрішні кімнати, стеля або стіна.
  2. Конкретні умови експлуатації: можна мити або не можна, стійкість до перепадів температур, вологостійкість.
  3. Візуальний ефект: матове або глянсове покриття, відображає або поглинає світло, колерується чи ні, у які кольори колерується.

Фарби Тріора охоплюють усі найпопулярніші запити. Є матеріали для стель та житлових кімнат, для ванних, де висока вологість, для літніх кухонь і фасадів, які потрапляють під вплив різних температур.

Щоб вибрати відповідну фарбу, задайте собі три питання:

Відповіді – це ті головні вимоги, від яких залежить, який матеріал обирати.

Наприклад, ви хочете фарбувати стіни на кухні. Тут однозначно потрібна зносостійка фарба для стін, яку можна мити. Є 2 варіанти – фасадна фарба TRIORA та напівматова інтер’єрна фарба TRIORA. У цих матеріалів фінішне покриття за своєю міцністю буде близьким до кахлю.

фасадная краска полуматовая краска Шелковистая краска

Другий момент – естетичний. Фасадна фарба створює матове покриття та колерується у студіях TRIORA більш, ніж у 200 кольорів. Інтер’єрна створює покриття з легким блиском, а колерується майже у 1000 кольорів. Тут вибір вже за особистим смаком.

Що варто прочитати на етикетці матеріалу?

Маленький секрет: матова фарба поглинає світло і приховує дрібні нерівності на стінах. Глянцева фарба, навпаки, відображає світло і підкреслює фактуру стіни та вимагає ретельної підготовки під фарбування.

Скільки коштує акрилова фарба?

Сколько стоит акриловая краскаВагоме фінансове питання часто стає №1 при підборі матеріалу. Про що говорить ціна? Про те, яка сировина використовувалася у виготовленні матеріалу. Наприклад, сировина європейського виробництва, яка використовується у фарбах TRIORA, коштує на порядок вище за вітчизняну, а якість фарб із нею значно краща. Від якості найчастіше залежить і тривалість служби покриття. На практиці перевірено: недорогі фарби служать до 3 років, тоді як дорожчий матеріал прикрашає стіни від 5 років. Дивіться на те, який термін вас влаштовує.

Де купити акрилові фарби TRIORA?

Будівельні супермаркети, магазини або торгові платформи в мережі. У всіх точках повністю представлена ​​продукція TRIORA. Не забувайте, що правильний підбір оздоблювальних матеріалів впливає на якість кінцевого результату робіт.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader