Промышленное предприятие ЗИП

Війна із цвіллю: біозахисний засіб TRIORA

У стародавні часи вважалося, що якщо цвіль вразила будинок, його необхідно спалити з усім вмістом. Шокує? На жаль, тоді у людини не було можливості побороти грибок іншими способами. Доводилося жертвувати житлом на користь здоров’я. Сьогодні все набагато простіше. Подбати про захист будинку від цвілі можна, обравши ефективний засіб. Наша пропозиція – біозахисний засіб TRIORA.

Що таке біозахисний засіб TRIORA?

Что такое биозащитное средство TRIORAБіозахисний засіб TRIORA створювали як рішення однієї з найбільш поширених проблем, що виникають в житлі. З його допомогою можна позбутися грибків, не вдаючись до радикальних методів.

Основу засобу становить біоцид, речовина, яка знищує шкідливі живі організми. Проникаючи вглиб стіни, біоцид вбиває корені цвілі і припиняє її подальший розвиток.

Особливості біозахисного засобу TRIORA:

Оголошуємо війну цвілі

Боротьба з грибками у приміщенні передбачає не просто обробку ураженої поверхні, а ретельний покроковий ремонт. Потрібно готуватись до того, що позбавляючись від грибка, доведеться повністю оновити як мінімум уражену стіну в кімнаті.

Як проводити роботи?

  1. Подбайте про захист органів дихання, очей і рук, уникайте контакту з цвіллю і зараженим пилом.
  2. Очистіть цвіль зі стіни наждачкою, шпателем, металевою щіткою. Стіни очищуються по всій площі ураження, плюс іще 10-15 сантиметрів навколо цієї зони.
  3. Ретельно обробіть стіну біозахисним засобом TRIORA.
  4. Коли стіна висохне, можна виконувати інші ремонтні роботи

Як уникнути появи цвілі в подальшому?

Так, біозахист знезаражує поверхню, вбиває існуючий на ній грибок і дійсно страхує від його подальшої появи. Але тільки якщо після ремонту у приміщенні підтримується правильний мікроклімат.

Як цього досягти?

Використовуйте біозахисний засіб TRIORA в ході ремонту будинку, при повторних ремонтних роботах. Цей потужний антисептик ефективно знезаражує стіни будинку і надовго захищає від небезпечних явищ. А одного разу вклавшись у комплексні роботи і поліпшивши мікроклімат, можна успішно позбутися цвілі на багато років.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader