
У стародавні часи вважалося, що якщо цвіль вразила будинок, його необхідно спалити з усім вмістом. Шокує? На жаль, тоді у людини не було можливості побороти грибок іншими способами. Доводилося жертвувати житлом на користь здоров’я. Сьогодні все набагато простіше. Подбати про захист будинку від цвілі можна, обравши ефективний засіб. Наша пропозиція – біозахисний засіб TRIORA.
Що таке біозахисний засіб TRIORA?
Біозахисний засіб TRIORA створювали як рішення однієї з найбільш поширених проблем, що виникають в житлі. З його допомогою можна позбутися грибків, не вдаючись до радикальних методів.
Основу засобу становить біоцид, речовина, яка знищує шкідливі живі організми. Проникаючи вглиб стіни, біоцид вбиває корені цвілі і припиняє її подальший розвиток.
Особливості біозахисного засобу TRIORA:
- Діє проти цвілі, грибка, водоростей і моху.
- Безбарвний, не фарбує стіну, не залишає на ній плівки.
- Не має небезпечних хімічних сполук, без шкідливих випарів.
- Призначений для мінеральних поверхонь – бетону, цементу, вапна, гіпсокартону.
Оголошуємо війну цвілі
Боротьба з грибками у приміщенні передбачає не просто обробку ураженої поверхні, а ретельний покроковий ремонт. Потрібно готуватись до того, що позбавляючись від грибка, доведеться повністю оновити як мінімум уражену стіну в кімнаті.
Як проводити роботи?
- Подбайте про захист органів дихання, очей і рук, уникайте контакту з цвіллю і зараженим пилом.
- Очистіть цвіль зі стіни наждачкою, шпателем, металевою щіткою. Стіни очищуються по всій площі ураження, плюс іще 10-15 сантиметрів навколо цієї зони.
- Ретельно обробіть стіну біозахисним засобом TRIORA.
- Коли стіна висохне, можна виконувати інші ремонтні роботи
Як уникнути появи цвілі в подальшому?
Так, біозахист знезаражує поверхню, вбиває існуючий на ній грибок і дійсно страхує від його подальшої появи. Але тільки якщо після ремонту у приміщенні підтримується правильний мікроклімат.
Як цього досягти?
- Якісної вентиляцією. Подбавши про те, щоб стіни у ванній просихали після водних процедур, можна уникнути вогкості і утворення середовища для цвілі. Усі сирі приміщення необхідно регулярно провітрювати.
- Подбати про гідроізоляцію стін. Чим менше плита буде контактувати із вогкістю, тим менше шансів у цвілі з’явитися знову. Проводячи обробку стін, після знезараження використовуйте гідроізоляційну грунтовку TRIORA. Вона перешкоджає попаданню вологи всередину плит і стіни залишаються сухими.
- Утеплити приміщення. Як правило, в будинках, де підтримуються комфортна вологість і температура, цвілі не виникає. Тому поряд з гідроізоляцією варто задуматися і про зовнішнє утеплення стін житла. Правильно проведені роботи із зовнішнього утеплення відчутно підвищать температуру в будинку.
Використовуйте біозахисний засіб TRIORA в ході ремонту будинку, при повторних ремонтних роботах. Цей потужний антисептик ефективно знезаражує стіни будинку і надовго захищає від небезпечних явищ. А одного разу вклавшись у комплексні роботи і поліпшивши мікроклімат, можна успішно позбутися цвілі на багато років.