Промышленное предприятие ЗИП

Кольори, що будуть на слуху у 2018 році

Усі, хто пов’язаний зі світом дизайну, знають наскільки важливий колір. І якщо ви хочете йти у ногу із кольоровою модою, потрібно не просто вивчити ТОП-10 кольорів року, а й познайомитися із їхніми конкурентами. Дізнаємося, які кольори «заграють» у 2018 році.

У тон Pantone

У світі кольорової моди існують свої суворі законодавці. Щорічно інститут кольору Pantone публікує 10 трендових кольорів сезону, які потім активно використовуються дизайнерами в усіх сферах. Вони підбираються фахівцями шляхом дослідження соціальних настроїв, популярності барв минулого сезону. Як правило, кольори безпрограшно вливаються у моду і користуються попитом, як в одязі, так і в інтер’єрі. Тому, кажучи про модні відтінки сезону, варто враховувати 10-ку Pantone. Ось вона:В тон Pantone

 1. Червоний «гренадін»
 2. Бордовий «портвейн»
 3. Рожевий «балетна туфелька»
 4. «Масляний бежевий»
 5. Синій «морська півонія»
 6. «Нейтральний сірий»
 7. Зелений «тінява ялинка»
 8. Золотий «лайм»
 9. Блакитний «марина»
 10. Помаранчевий «осінній клен»

Що цікаво, інші кольори, яким дизайнери також пророкують популярність у цьому році, є відтінками, похідними від цієї пантоновської 10-ки. Наприклад, бірюзовий, що обіцяє бути модним саме в інтер’єрі, близький і до блакитного пантон, і до кольору тінявої ялинки. Це обумовлено тим, що людина підсвідомо схиляється до того кольору, який здається їй більш комфортним. Хтось, можливо, і готовий пофарбувати стіни у темний синій колір, а хтось захоче побачити в інтер’єрі лише легкий небесний відтінок.А что еще будет модным?

А що іще буде модним?

На думку інтер’єрних фахівців, у 2018 році будуть популярними:в 2018 году будут популярными

 1. Бірюзовий
 2. Блакитний
 3. Персиковий
 4. Жовтий
 5. Коричневий
 6. Хакі
 7. Цегляний
 8. Темний баклажан

Крім того, активно використовуватимуться нюдові відтінки, кольори із синьо-зеленої палітри. Із базових у тренді залишаються білий, сірий, чорний.

Якщо віддаєте перевагу пастельним кольорам, підбирайте їхні холодні відтінки, без жовтизни. Щоб інтер’єр виглядав цікаво, використовуйте незвичайні поєднання – це зараз у моді. Добре також застосувати глибокі кольори для оформлення стін, яскраві кольори у меблях, дерево і жовту мідь – у деталях.

Підбираючи кольори, пам’ятайте, що вони створюють атмосферність, наповнюють змістом навіть найпростіші речі. Використовуйте не лише затверджені вченими кольори, а й будь-які їх відтінки. Дизайнери радять не відмовлятися і від традиційних класичних та навіть просто тих, які близькі саме вам. Мода модою, але комфорт сприйняття в інтер’єрі має бути на першому місці.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader