Промышленное предприятие ЗИП

Три ключові чинники особистої ефективності

Особиста ефективність – це здатність швидко та якісно виконувати роботу, успішно досягати будь-яких поставлених цілей. У чому основа ефективності? У позитивному мисленні та стресостійкості, в умінні робити правильні висновки зі своїх помилок і керуватися ними надалі, у прагненні до навчання, вдосконалення. Це те, що рухає людиною, мотивує її і з чого починається шлях до успіху. Залишилося тільки зрозуміти, як правильно використовувати свої ресурси та підвищити особисту ефективність. На допомогу – три ключові чинники.

Четкие цели и приоритетыФактор № 1. Чіткі цілі та пріоритети

Людина набагато якісніше виконує одну задачу, не відволікаючись на інші. Якщо ви ведете кілька проектів одночасно, виділіть кожному із них свій часу. Поставте на перше місце те, що має найбільшу важливість та вимагає якнайшвидшого виконання, виділіть на це більше годин та ту половину дня, коли ви найбільш продуктивні. Правильно плануйте свої сили та час. Це допоможе швидко виконувати завдання і не кидатися від одного до іншого.

Работа в командеФактор № 2. Робота у команді

У будь-якій діяльності, так чи інакше, ми пов’язані одне з одним. І якщо ви хочете, щоб хтось в екстреній ситуації підстрахував вас, будьте готовими підстрахувати самі. Взаємовиручка – це ваша здатність адаптуватися до різних завдань, прояв поваги до оточуючих людей і підтвердження того, що ви вболіваєте за свою справу та здатні до командної праці.

Неустанное движениеФактор № 3. Невпинний рух

У роботі – розвивайтеся разом із галуззю своєї діяльності. Читайте професійні матеріали, стежте за розвитком конкурентів, підглядайте, як розвиваються аналогічні компанії за кордоном. Це все допомагає подивитися на свою роботу з боку і дізнатися, як краще розвивати товари або послуги.

Якщо ж говорити не тільки про професійний, а й про особистий розвиток, дозвольте собі більше, ніж звичайно. Чи відчуваєте ви бажання вчитися? Захотіли випробувати себе в художньому ліпленні? Давно мріяли про стрибок з парашутом чи екстремальний спуск на лижах? Виконуйте свої бажання без зайвих роздумів.

Балуйте себе улюбленим хобі та активним, цікавим відпочинком. Навіть піші прогулянки допомагають зміцнити здоров’я, позитивно впливають на роботу мозку, покращують зовнішній вигляд. Психологи встановили, що людина, яка проводить вільний час згідно зі своїми інтересами та захопленнями набагато краще проявляє себе у будь-якій справі, менш схильна до стресів та песимістичного настрою.

Ставтеся до себе самого, як до головного проекту всього свого життя, працюйте і просувайтесь, покращуйте і розвивайте. Іноді прагнення до особистої ефективності частково несвідомо стає двигуном до досягнення найбажаніших цілей.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader