Промышленное предприятие ЗИП

Трикутник «ідеального ремонту»: наскільки можливо застосувати його в житті?

Швидко, якісно, ​​недорого – це три боки трикутника ідеального ремонту. Чи завжди він виходить рівностороннім або щось істотно перевищує очікуване? Подивимося, наскільки цю модель можна застосовувати у реальному житті.

Не все і не одразу

Як показує досвід, із трьох сторін ідеального ремонту реально обрати тільки дві. Отримуємо такі комбінації:

Давайте розглянемо, що впливає на кожну зі сторін.

На час впливає:

На витрати впливає:

На якість впливає:

Все настільки тісно пов’язане, що як би ми не крутили наш трикутник, ідеально рівних сторін не досягти. Але можна до них максимально наблизитися. Ось 7 порад:

  1. Складаючи бюджет, заощаджуйте правильно – на декоративних елементах, текстилі, меблях. Не можна економити на основних оздоблювальних матеріалах, трубах, електриці.
  2. Оцініть свої сили. Можливо, деякі роботи ви зможете зробити у вихідний день власноруч, а працівників найняти тільки там, де потрібні профі.
  3. Підбирайте випробувані добротні товари для ремонту помірної вартості. Віддайте перевагу перевіреним виробникам і знайомим матеріалами. Прислухайтесь до відгуків знайомих.
  4. Замініть дорогі натуральні матеріали на користь економічних аналогів. Вони не поступаються ані у красі, ані у практичності. Не виходьте за межі можливого бюджету заради панелей із натурального дерева чи мармуру на підлозі.
  5. Шукайте нестандартні рішення, щоб зробити інтер’єр цікавим без дорогих вкладень. Наприклад, контрастна затирка між простим кахлем у ванній зробить приміщення набагато цікавішим.
  6. Щоб унікально оздобити інтер’єр кімнати не обов’язково замовляти дорогі фотошпалери або наймати майстра для створення фактурної поверхні. Можна мінімально застосувати художню майстерність і за допомогою трафарету нанести на стіну малюнок.
  7. Ексклюзивні речі не обов’язково купувати у дорогих салонах. Можна вдало відреставрувати стару канапку, замінивши оббивку та перефарбувавши каркас. Усі ексклюзивні декоративні деталі нескладно виконати власноруч або замовити у майстрів hand-made.

Кращі помічники в організації ремонту – це план, аналіз, готовність йти на компроміс із часом, якістю та витратами. Коли витримано розумний баланс, вийде якщо не ідеальний, то безсумнівно правильний ремонт, результати якого не розчарують вас.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader