Промышленное предприятие ЗИП

Тріщини на стінах і як з ними боротися

Іноді на стінах з’являються тріщини, які псують зовнішній вигляд покриття. Як від них позбутися самотужки, ми розповімо нижче.

Тріщини можуть з’являтися по ряду причин:

Зіткнувшись з появою тріщин, відразу ж виникає питання: як їх закрити?

Тріщини, які виникли через вищезазначені причини – можна закрити самостійно, в той час як тріщини, які можуть виникати в результаті пошкодження конструкції будинку, вимагають втручання фахівців.

трещины на стенах

Як закрити тріщини самостійно?

В першу чергу, необхідно оцінити стан поверхні. Для того щоб закрити тріщину необхідно:

  1. Розшити її. Для цього потріскану стару фарбу або штукатурку, а також інші обсипаються, відшаровуються і мелючися частки необхідно видалити.
  2. Після чого поверхня обов’язково необхідно прогрунтувати. Для цих цілей краще всього використовувати ґрунтовку глибокого проникнення “TRIORA”. Вона проникає в поверхню та зв’язує окремі обсипаючися частинки, створюючи при цьому міцне покриття. До того ж за рахунок глибокого проникнення, грунтовка створює еластичний шар, який вирівнює водопоглинання.
  3. Після чого слід наносити шпаклівку в поєднанні з армуючою сіткою. Якщо вся стіна вкрита тріщинами, тоді можна використовувати склохолст. Для забивання невеликих тріщин можна використовувати фінішну шпаклівку “TRIORA”. Якщо ж тріщин багато, тоді варто скористатися фасадною шпаклівкою “TRIORA”, яка дозволяє наносити шар товщиною до 5 мм. До складу штукатурки входить мікронізірованний мармур, який робить поверхню більш міцною.
  4. Після нанесення штукатурки необхідно дати їй висохнути. Після чого поверхня необхідно зачистити за допомогою дрібної або средньозернистой шкурки.
  5. Пил від шкурки можна видалити за допомогою води.

Таким чином, невеликі тріщини в покритті можна закрити самостійно, головне при цьому використовувати якісні матеріали, щоб надалі не довелося повторювати процедуру.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader