Промышленное предприятие ЗИП

Дизайн інтер’єру спальні: тренди 2017

 

Спальня – це кімната, в якій людина відпочиває після напруженого робочого дня, і дуже важливо, щоб навколишнє оточення цьому сприяло. Правильно обраний дизайн інтер’єру спальні повинен ґрунтуватися на ваших уподобаннях, модних тенденціях та особливому дусі цієї кімнати.

Невід’ємною частиною будь-якого дизайну інтер’єру є вибір колірного оформлення. Для спальні краще підійдуть пастельні відтінки і, з огляду на модні тенденції, – натуральні кольори, які підкреслять єднання людини з природою. Темні кольори для дизайну спалень рідко бувають в тренді, і це пояснюється тим, що вони негативно впливають на психологічний стан. Також велика кількість яскравих кольорів може впливати дратівливо, але як акцент яскравий колір може бути доречний.

Для стін добре підійде текстурне оздоблення, в тренді натуральні матеріали: дерев’яна плитка, кам’яна кладка, коркове дерево. У моду повертаються шпалери і акцентні стіна, яка може бути лаконічно виконана за допомогою фарбування.

Стеля повинна бути світліше стін. Добре виглядає рівна поверхня, в створенні якої може допомогти підвісна глянцева стеля, яку радять дизайнери, так як вона додає візуального обсягу. Якщо ж спальня досить великого розміру, можна використовувати фігурні елементи в декоруванні стелі.

При оформленні підлоги, краще використовувати теплі дерев’яні матеріали, а від холодного каменю дизайнери радять відмовитися. Додати комфортності приміщенню може невеликий килимовий острівець навколо ліжка.

Дизайн спальни 2017Вибір меблів та декоративних елементів для дизайну інтер’єру спальні

Ліжко – це головний компонент у створенні спальної кімнати, тому її розташування повинно бути в центрі вашої уваги. Узголів’я краще не розташовувати біля вікна або близько до дверей, щоб сторонній шум не турбував ваш сон.

Зона для зберігання одягу повинна бути ретельно спланована і функціональна. Для цих цілей добре підійде комод або шафа-купе, з дзеркальними дверцятами.

Для дрібних речей, книг, аксесуарів можна використовувати тумбочки або стінку з поличками. Їх краще розташовувати у боків ліжка.

При виборі освітлення, краще зробити акцент не на люстрі а на торшерах і бра. Вони дають більш м’яке світло, і створюють більш комфортні умови для відпочинку.

Дзеркала завжди будуть в тренді, але дизайнери не радять розташовувати їх так, щоб перебуваючи в ліжку, ви не бачили своє відображення. У моді також панно з дзеркал і дзеркальні інсталяції.

Не забудьте декорувати стіни, тут ви можете проявити фантазію або скористатися ідеями дизайну інтер’єрів спалень зображених на фото. Головне не залишайте голі стіни, адже аскетична обстановка пригнічує настрій.

Не бійтеся експериментувати, поєднувати різні текстури і матеріали, слухайте свій внутрішній голос і ви зможете створити спальню вашої мрії.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader