Промышленное предприятие ЗИП

Топ мотивуючих фільмів

У житті будь-якого підприємця трапляються такі ситуації, коли хочеться опустити руки й кинути все. І в такому випадку дуже важливо отримати дозу мотивації ззовні. Відмінно тут допоможе топ мотивуючих фільмів. Ця стаття присвячується 12 мотивуючим фільмів, про успіх, бізнес і життя в цілому.

№12. легенда №17

Історія розповідає про легендарного хокеїста Валерія Харламова та його тренера. Вчить не відступати і завжди добиватися свого.

легенда 17

№11. Завжди говори «так»

Вельми повчальна комедія з чудовим коміком Джимом Керрі. Фільм навчить вас відкриватися новим можливостям і завжди говорити їм «ТАК»!

всегда говори да

№10. Людина, яка змінила все

Історія розповідає про менеджера бейсбольної команди, який відкидає стереотипи й вирішує йти до своєї мети своїми методами, що в свою чергу викликає бурю обурення громадськості.

Історія розповідає про те, що завжди потрібно прислухатися до себе і не йти на поводу у громадської думки.

человек который изменил все

№9. Поки не зіграв у ящик

Історія розповідає про двох друзів, хворих на рак, які наостанок вирішують зробити все, що не встигли за все життя.

Дуже приємна комедія, яка допомагає зрозуміти, які головні цілі в житті.

пока не сыграл в ящик

№8. Тінейджер на мільярд

Відмінний фільм для підприємців-початківців. Він розповідає про молоду людину, яка вирішує створити свій бізнес з нуля і робить все, щоб знайти оптимальний спосіб заробітку. Відмінна подача матеріалу з елементами гумору.

тинейджер на мильярд

№7. Жовтневе небо

Серйозний фільм, заснований на реальних подіях. Фільм розповідає про молодого хлопця з СРСР, який намагається самостійно побудувати ракету. Перші невдачі засуджуються родичами та оточуючими. Але, як змінюється їх думка, коли він досягає задуманого.

Сенс фільму – ніколи не варто здаватися.

октябрьское небо

№6. Соціальна мережа

Історія про творця знаменитої соціальної мережі Facebook Марка Цукерберга. Відмінний фільм, який мотивує на створення та досягнення успіху в своїй улюбленій справі.

социальная сеть

№5. Сім життів

Цікавий фільм, в якому зачіпаються важливі моральні принципи взаємодопомоги. Його сенс у тому, що не варто зупинятися на добрі справи, адже добро породжує добро.

семь жизней

№4. Заплати іншому

Фільм змушує задуматися про свої вчинки. Складний сюжет і несподівана кінцівка. Обов’язковий до перегляду для переосмислення свого сприйняття світу.

заплати другому

№3. Військовий нирець

Ще один фільм, який радить ніколи не здаватися. Фільм розповідає про долю темношкірого хлопця на американському флоті. Дуже сильний фільм, який допоможе вам вибратися зі складної ситуації в житті, коли ви за крок від прірви.

Слоган фільму: «Історію творять ті, хто порушує правила».

военный ныряльщик

№2. Втеча з Шоушенка

Фільм про дивовижну людину, що володіє просто безмежною силою волі. Дуже мотивує ніколи не здаватися, не дивлячись ні на що.

Кінцівка дуже зворушлива і нікого не залишить байдужим.

побег из шоушенка

№1. Люди, які побудували Америку

Це фільм про американських підприємців. Складається з 8 серій. Кожна серія тривати по 40 хвилин і розповідає про 1 великого підприємця, який зміг змінити світ. Фільм розповідає не тільки про підприємців, але розкриває деталі конкурентної війни.

Цей фільм обов’язковий до перегляду всім підприємцям!

Люди, построившие Америку

Ця добірка фільмів може підійти для різних життєвих ситуацій, мотивуючи і надаючи сили для ривка.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader