Промышленное предприятие ЗИП

Тест – драйв інтер’єрних фарб для дитячих кімнат

Кожен має потребу в своєму особистому просторі. Особливо дитина. Дитяча кімната – це не просто місце, де дитина спить та грає – це місце, де вона ТВОРИТЬ. А значить, що в кімнаті їй повинно бути максимально комфортно. Стіни повинні бути пофарбовані улюбленим кольором, але при цьому також відповідати санітарно – гігієнічним та екологічним стандартам і найголовніше вони повинні легко піддаватися очищенню.

Останній фактор є одним з вирішальних, оскільки чого тільки не бачили стіни в дитячій: і дитяче пюре і бризки соків, і фломастери і багато іншого.

Тому ми розглянемо, яку інтер’єрну фарбу використовувати для дитячої: матову фарбу TRIORA, шовковисто-матову фарбу TRIORA або напівматову фарбу TRIORA.

Фарби TRIORA відповідають санітарно-гігієнічним нормам та не містять шкідливих речовин, таких як, наприклад, свинець, які багато виробників ще додають до складу фарб яскравих відтінків.

Для того щоб зробити вибір на користь тієї чи іншої інтер’єрної фарби, слід порівняти їх характеристики.

Screenshot_1

интерьерные краскиТаким чином, якщо стіни мають якісь нерівності, то найкраще використовувати матові фарби TRIORA. Однак за рахунок своєї фактури матові фарби швидше забруднюються та гірше очищаються.

 

 

интерьерные краскиПідкреслити структуру шпалер та подарувати поверхні благородний блиск можна за допомогою шовковисто-матової фарби TRIORA. За рахунок своєї глянсовості поверхню легше очистити від забруднень.

 

 

186202476_w640_h640_cid1910456_pid104081158-29a3cf47Напівматові фарби TRIORA мають виражений блиск та відмінно підкреслюють фактуру поверхні. Легко очищається від будь-яких забруднень за рахунок своєї глянсовості. Використання напівматових фарб дозволить створити сучасний та стильний дизайн в дитячій.

 

 

интерьерные краскиНа замітку: Щоб доповнити дизайн інтер’єру чимось «смачненьким», якоюсь родзинкою можна поєднувати матову та напівматові фарби. Наприклад, на матовому тлі виділивши якісь акценти напівматової фарбою.

Тому при виборі інтер’єрної фарби для дитячої кімнати слід керуватися своїми цілями та бажаннями того, який дизайн інтер’єру ви хочете створити.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader