Промышленное предприятие ЗИП

Такі різні ґрунтовки – що вибрати з асортименту TRIORA

Ви знаєте, що ґрунтовка необхідна для якісного фарбування, але сумніваєтеся серед чималого асортименту? Щоб не розчаруватися в покупці, давайте дізнаємося, як розрізняти ґрунтовки TRIORA і яка саме підійде вам.

Все про ґрунтовки

У чому сенс ґрунтування поверхні?

  1. Зміцнює верхній шар стін.
  2. Згладжує дрібні частинки і прибирає пил, створює гладку поверхню, готову до нових покриттів.
  3. Покращує адгезію (зчеплення) матеріалів, міцно зв’язує фінальний шар із основою.

Ґрунтовки відрізняються одна від одної складовими речовинами і концентрацією. Концентрація відповідає за щільність плівки на поверхні і адгезію наступних шарів матеріалів. Чим нижче концентрація, тим більше шарів ґрунтовки потрібно. Якщо після висихання ґрунтовки ви проводите по стіні рукою і на ній не залишиться слідів, значить у вас вийшло ідеальне покриття. Важливо також і не перестаратися з ґрунтом. Інакше стіна стане гладкою як дзеркало і не зможе утримати на собі наступні матеріали.

На всі випадки та поверхні

Якими бувають ґрунтовки? Вони поділяються за функціональністю та областями застосування. В асортименті TRIORA представлено 6 видів ґрунтовок.

  1. Универсальная грунтовкаУніверсальна ґрунтовка розповідає про себе вже однією назвою. Це матеріал з невисокою концентрацією основної речовини. Він добре підходить для базового покриття нормальних стін, які слабо вбирають у себе матеріали, не осипаються.
  2. UNI-ґрунт глибокого проникнення за складом більш насичений, аніж універсальна ґрунтовка. Його можна використовувати для старих стін, там, де потрібно щільне покриття. 
  3. Грунт-концентрат 1/5 TRIORAҐрунт-концентрат 1 до 5 універсальний. Застосовується для будь-яких поверхонь, має дуже високий рівень концентрації, за рахунок чого можна за допомогою простої води зробити будь-яку необхідну ґрунтовку. У концентрованому стані ним добре ґрунтувати старі стіни. 
  4. Грунтовка гидроизоляционнаяГідроізоляційна ґрунтовка. Її мета – блокувати надходження води у стіну, захищати поверхню. Тому ця ґрунтовка має найвищу концентрацію. Вона ідеальна для вуличних робіт, сирих приміщень. 
  5. Биозащитное средство TRIORAБІО-захисний засіб. Його використовують для захисту стін від грибка і цвілі. Наноситься БІО-захист за принципом ґрунтовок, на суху і очищену стіну. Вирішивши застосувати її для знезараження стін, враховуйте, що вона не утворює плівки і стіну обов’язково необхідно додатково проґрунтувати.

Як обирати ґрунтовку?

Уточніть, що саме вам потрібно від матеріалу. Якщо це просто один із кроків підготовки стін новобудови до ремонту, досить універсальної ґрунтовки. Якщо має бути ремонт у ванній, тоді гідроізоляційна ґрунтовка TRIORA. Вона прекрасно проникає вглиб стіни, створює щільну плівку, яка не дає воді потрапляти в плити, надійно захищає від зайвої вологи.

У плані різноманітні роботи? Ґрунт-концентрат 1 до 5 буде доречним. Ви зможете розбавити його так, як вимагає кожне покриття.

На кожен випадок є своя ґрунтовка. Це важлива складова ремонту будь-яких поверхонь, з її допомогою можна створити дійсно міцне і довговічне покриття.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader