Промышленное предприятие ЗИП

Тайм – менеджмент або як навчитися все встигати?

Головний ресурс, який є у кожної людини – час. Вартість його часом перевищує номінальну вартість грошей, оскільки час не піддається придбання, накопичення і відновлення. Якщо людина до чогось прагне, вона не задоволена результатами своєї діяльності або хоче стати більш ефективною, їй варто звернутися до тайм-менеджменту – центрального поняття в системі особистої продуктивності та ефективності.

Людина, яка управляє своїм часом, має низку переваг:

Навчитися тайм-менеджменту можна самостійно, для цього потрібно дотримуватись деяких порад і правил:

№1. Ставити цілі

Постановка цілей – один з найважливіших пунктів для досягнення успіху. Мета – це бажаний кінцевий результат, на який спрямована ваша діяльність, адже, людина, яка не знає чого хоче, нічого не доб’ється.

№2. Планувати своє життя

Планування – це оптимальний розподіл ресурсів для досягнення поставлених цілей. Планування збільшує продуктивність вашої праці, і дозволяє наочно бачити процес управління часом. Тому записуйте ваші плани в паперовий або електронний щоденник і дотримуйтеся їх, так ви не пропустіть нічого важливого, і швидше досягнете бажаного.

№3. Розставляти пріоритети

Пріоритизація – розставляння пріоритетів в планах є важливим пунктом в тайм-менеджменті. Вона необхідна, тому що окремі плани мають різну ступінь значущості, і краще концентрувати свою енергію на більш важливих справах.тайм менеджмент

№4. Говорити «НІ»

Навчитися говорити «НІ» – дуже важливо, так як, погоджуючись виконувати якусь роботу, ви погоджуєтеся витрачати власні ресурси часу. Не варто бути героєм і брати на себе чужу ношу.

№5. Відмовитись від шкідливих звичок

Позбудьтеся шкідливих звичок, наприклад, таких як куріння. Це дозволить економити час і прискорити особистісний ріст.

№6. Стримати перфекціонізм

Позбутися від перфекціонізму у всьому, адже не всі завдання вимагають скрупульозності, і, приділивши зайву увагу дрібницям, ви ризикуєте втратити дорогоцінний час.

Навчитися управляти своїм часом не складно, потрібно лише зробити це стилем свого життя і результати не змусять себе довго чекати.

 

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader