Промышленное предприятие ЗИП

Синій колір: прохолода у вашому домі

Перший колір, який допомагає заспокоїтись і розслабитись у спекотну погоду, – синій. Саме він частіше за інші зустрічається в оформленні будинків відпочинку або готелів на березі моря.

Морська тематика, яка набрала останнім часом особливої популярності, заслуговує окремої теми та буде детально розглянута в одній з наших майбутніх статей. Поєднання білого та синього кольорів стало вже стандартним у оформленні ванних кімнат і кухонь.

«Холодні» відтінки не тільки роблять кімнату прохолоднішою, але й здатні візуально збільшити приміщення. Ця властивість особливо корисна в приміщеннях невеликого розміру.

«Якщо у вас невеликий передпокій, який до того ж витягнутий та вузький, радимо пофарбувати його в чисто блакитний колір. Завдяки такому рішенню простір стане не тільки візуально більшим, але і наповниться особливою легкістю та чистотою», – зазначає директор із маркетингу та продажів підприємства «ЗІП» Сергій Коваленко.

Синий цвет

Ще однією особливістю синього кольору є його сильний вплив на людину. Наприклад, фізіологами та психологами давно доведено, що цей колір знижує апетит у більшості людей. Тому використання синього або блакитного в інтер’єрі їдальні виправдано, тільки якщо ви на дієті.

Синій може стати основним кольором вашої вітальні. Після важкого робочого дня «блакитна вітальня» розслабляє та заспокоює.

Якщо ви вирішили використати синій як основний колір кімнати, радимо варіювати такі блакитні відтінки, як «Чашка чаю», «Туман над Нілом» тощо. Їх можна використовувати як основний колір стін – вони здатні втішати, заспокоювати та викликати відчуття благополуччя. Найчастіше світло-блакитні кольори обирають жінки.

«Із більш темними відтінками, такими як «Династія» або «Блакитний із пурпуром», слід бути обережніше, тому що у великій кількості вони можуть викликати меланхолію. При цьому темними тонами можна вдало виділити акценти», – зазначає директор із маркетингу та продажів підприємства «ЗІП» Сергій Коваленко.

синий цвет с теплыми тонамиДосвідчені дизайнери намагаються врівноважувати синій колір із теплими тонами. Поєднання синього з жовтим, червоним або рожевим відмінно підійде для оформлення дитячих.

Як вже зазначалось на початку, поєднання синього з білим вважається декоративною класикою. Бірюзовий колір відмінно гармонує з пастельними тонами.

Про те, як привнести у свою міську квартиру частинку моря, та про морські елементи в декорі ми розповімо в наступній статті.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader