Промышленное предприятие ЗИП

Що таке нейроархітектура і як вона впливає на наш мозок?

Нейроархітектура вивчає сприйняття людиною навколишнього простору, її реакцію на будівлю, інтер’єр і обстановку. Із неї починається створення дизайну кімнат, добірка форм і кольорів для дому. Давайте дізнаємося, як працює нейроархітектура і чи можемо ми якось впливати на неї.

Як дізнаються реакцію мозку?

Как узнают реакцию мозга?Специфіку такого дослідження розробила група вчених з Канади. Вони запрошують людей у віртуальну реальність і дивляться, як людина сприймає різні інтер’єри, що турбує її, а де максимально комфортно. Враховується все – від серцебиття і температури тіла аж до руху очей. Гостріше люди реагують на раніше небачені архітектурні споруди, тоді як однотипні будинки не викликають яскравих емоцій.

Як правило, будь-яка нова обстановка діє на людину збудливо. Їй цікаво, вона хоче дізнатися про простір більше. А у процесі звикання відчуття змінюються, створюють постійну стабільну емоцію.

Дослідження показали, що перш за все наш мозок націлений на організацію навколишнього простору. Він запам’ятовує місцезнаходження предметів і веде нас по кімнаті на основі сформованих знань. Більшість будує інтер’єри за єдиною схемою, використовуючи вже підсвідомо закладені прийоми. І якщо в якомусь просторі пішли проти цього, ви відчуваєте себе некомфортно, намагаєтеся змінити місцезнаходження або ж поміняти сам простір.

Основні переваги людей в облаштуванні житла

Як використовувати нейроархітектуру в житлі?

Слухайте емоції. Напевно ви пам’ятаєте місця, де було затишно і куди хотілося повернутися. Намагайтеся відтворити обстановку у своєму будинку. Не обов’язково прив’язуватися до кожної деталі. Краще сконцентруватися на організації простору, кольоровій гамі, акцентах, що запам’яталися в приміщенні. Ви можете використовувати інші матеріали в ремонті або загальний стиль інтер’єру, але схема простору, яка сподобалась мозку найбільше, залишиться.

Слухати емоції і відмовлятися від того, що чуже – основний посил нейроархітектури. Беріть це за правило, коли шукайте собі житло або задумали глобальний ремонт.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader