Промышленное предприятие ЗИП

Що робити якщо переґрунтували стіни?

Кожен, поважаючий себе, фахівець з ремонту приміщень скаже вам, що стіни потрібно ґрунтувати завжди. Неважливо, які роботи ви будете використовувати для фінішної обробки: фарбування, нанесення декоративної штукатурки або наклеювання шпалер. Ґрунтування поверхні збільшує зчеплення з нанесеними після, матеріалами. Завдяки якісному зчепленню підвищується і довговічність покриття. Крім збільшення адгезії, різні ґрунтовки мають додаткові властивості: поліпшують водонепроникність, захищають поверхні від грибків, цвілі і інших бактеріальних утворень, вирівнюють поглинаючу здатність поверхні і т.і.

Але занадто ретельне ґрунтування поверхні може привести до переґрунтування. Про те, як визначити, що поверхня переґрунтована, до чого це призведе, і що потрібно робити в такій ситуації, давайте розглянемо далі.

Наслідки переґрунтування поверхні

Якщо після висихання ґрунтовки ви виявили, що стіна на дотик нагадує скло і на ній з’явився глянсовий блиск – сумнівів немає, поверхня переґрунтована.

Звичайно, можна проігнорувати факт переґрунтування, але результати подальших робіт вас не порадують.

На переґрунтованих поверхнях зчеплення з нанесеними матеріалами зменшується. Наносити фарбу на переґрунтовану поверхню досить проблематично. Вона наноситься нерівномірно, розпливаючись і скотився по поверхні. Шпалери ж, поклеєні на переґрунтовану поверхню, відклеюються на наступний день.

Отже, що робити в разі переґрунтування поверхні:

Переґрунтовану поверхню слід ретельно прошкурити до тих пір, поки вона не стане шорсткою. Щоб перевірити якість шліфування, час від часу поверхню слід знепилювати за допомогою щітки, або вологої ганчірки. Якщо після висихання вологи, на поверхні залишилися глянцеві острівці, операцію на цих ділянках варто зробити ще раз. Коли вся поверхня стала шорсткою, можна займатися подальшими оздоблювальними роботами.

Як бачите, вирішити проблему з перегрунтовкою поверхонь можна, але на це доведеться витратити додаткові силові і часові ресурси. Тому, ґрунтуючи стіни не варто забувати, що міра повинна бути у всьому.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader