Промышленное предприятие ЗИП

Що потрібно знати, вибираючи фарбу для підлоги?

Підлога – це та частина приміщення, яка піддається найбільшому навантаженню. Покриття для підлоги потрібно вибирати ретельно, в залежності від призначення кімнати. Існує безліч варіантів для покриття: лінолеум, ламінат, ковролін, плитка. Дуже стильним є покриття за допомогою натурального дерева, а деякі сучасні дизайни інтер’єрів мають на увазі використання бетонних підлог. Ці поверхні довговічні, що досить зручно адже при зміні дизайну інтер’єру їх можна лише перефарбувати.

Перед тим як пофарбувати підлогу, потрібно правильно вибрати фарбу для підлоги. При виборі фарби для підлоги, потрібно керуватися двома основними принципами:

  1. Стійкість і насиченість кольору

Після фарбування підлоги, ми сподіваємося, що отриманий колір, буде триматися досить довго. Але під впливом сонячного світла і постійного миття миючими засобами звичайна фарба здатна втрачати свою первозданну насиченість і блиск.краска для пола

  1. Стійкість до стирання

Підлоги постійно піддаються тертю і пофарбувавши підлогу звичайною фарбою, з часом на прохідних місцях статі можуть з’являється світлі плями. Тому вибираючи фарбу для підлоги, потрібно звертатися увага на наявність такої властивості як «стійкість до стирання».

Емаль ПФ-266 «ЗЕБРА» – має не тільки стійкий і насичений колір, а й має зносостійкі властивості. Емаль додає поверхні насиченості і блиску, який зберігається протягом тривалого часу. Палітра налічує 4 кольори і зовсім не важливо, яким кольором ви пофарбувати підлогу, емаль буде служити вам не один рік.

Для досягнення більшої зносостійкості дерев’яна підлога, пофарбувати варто одним шаром емалі ПФ-266 «ЗЕБРА», а ось другим шаром нанесіть паркетний алкідно-уретановий лак «ЗЕБРА». Завдяки своїй підвищеної твердості покриття прослужить значно довше.

Підбиваючи підсумки, вибираючи фарбу для підлоги, необхідно, щоб фарба була стійка до збереження кольору і блиску, що володіє міцністю, адже від цього залежить довговічність покриття.

Знаючи це можна з легкістю вибрати правильну фарбу для підлоги, яка допоможе захистити поверхні від різних впливів, захистити ваше здоров’я і здорово вписується в інтер’єр

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader