Промышленное предприятие ЗИП

Що потрібно знати, вибираючи фарбу?

Суть фарби не в ціні і навіть не в її кольорі. У кожного ремонтного матеріалу існує ряд ключових характеристик. Якщо не знати їх, можна замість бажаної краси отримати бляклі стіни в розводах. Що важливо знати при виборі фарби і як зрозуміти, якою саме можна фарбувати стіни у вашому випадку – читайте у нашому підказчику.

Підбір за характеристиками

Кожна фарба ділиться на види за такими характеристиками:

ТМ TRIORA вказує в описі своєї продукції все – від області застосування у приміщенні до специфіки нанесення фарби. Ознайомившись із основною інформацією, ви зможете знайти той матеріал, який оптимально підходить саме вашим потребам.

Як вибирати? Враховуйте такі чинники:

Давайте розберемося на прикладах. Ви хочете пофарбувати стіни у ванній кімнаті. У ній високий ризик забруднення, вологість і постійний контакт стін з водою. Що потрібно?

Подбор по характеристикамЗа цими критеріями підійде напівматова фарба TRIORA. У неї 1-а вища ступінь стійкості до стирання, вона створює покриття з вираженим блиском, яке практично не вбирає бруд. Поверхня за міцністю максимально наближена до кахлю – можна мити м’якою мочалкою з рідкими миючими засобами.

Цей же матеріал буде актуальний і для кухні, передпокою – тих приміщень, де висока ймовірність контакту стін із вологою і є ризик забруднення.

А як бути, якщо поверхні із блиском вам не подобаються? Альтернатива – шовковисто-матова фарба TRIORA. У неї також 1-а ступінь міцності, тільки вона створює ніжне оксамитове покриття. За м’який візуальний ефект її часто обирають в дитячу, а ще вона відмінно відмиється від будь-яких забруднень.

І, нарешті, варіант для стін, які не будуть активно експлуатуватися, тобто для спалень і віталень. Підійде глибокоматова фарба TRIORA. Матові фарби в інтер’єрі спокійніші для очей, створюють у кімнаті атмосферу затишку та спокою. У неї 2-й клас стирання, який має на увазі рідке миття в разі забруднень. При частому митті покриття втрачає елегантну матовість. Тому їх і рекомендують для кімнат відпочинку, де стіни практично не експлуатуються.

Важлива деталь: сумніваючись у виборі фарби, краще взяти ту, у якої ступінь стійкості вище. Так ви гарантовано застрахуєте себе від неприємних випадків.

Поради щодо фарбування: Вибрати фарбу – це виконати півсправи. Наступний крок – правильно провести роботи і підготувати стіни для покриття. Адже при неправильній підготовці навіть найдорожчий і міцний матеріал не дасть бажаного результату.

Як фарбувати стіни правильно?

Как красить стены правильно?Поверхня необхідна чиста, рівна і гладка. Інакше матеріал ляже неоднорідно, створить нерівний колір і неакуратне покриття.

Порада:

Правильно підготовлені, рівні, проґрунтовані стіни істотно зменшать витрати фарби, гарантують її рівномірне нанесення, міцну адгезію і довговічне покриття.

Обираючи інструмент для фарбування, зупиніться на валику. Він дозволяє фарбувати стіни рівномірно і швидко. Який валик обрати? Кращий варіант для стіни – валик з ворсом середньої довжини. Валики з довгим ворсом роблять шари фарби товщими і краще підійдуть для стель.

Правильно обрана фарба, ретельна підготовка до роботи і акуратне виконання фарбування гарантують вам відмінний результат на стінах.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader