Промышленное предприятие ЗИП

Що можна використовувати для фарбування дерева?

Дерево в інтер’єрі завжди високо цінувалося за вишуканість, красу, натуральність і довговічність. Фарбування дерева є необхідним для його захисту від вологи, і інших впливів. Для вирішення цієї проблеми лакофарбовий ринок представляє великий спектр матеріалів для обробки дерева: лаки, лазурі, аерозолі, фарби для дерева. ТМ TRIORA розробила спеціальну серію TRIORA NATURE, яка призначена для обробки виключно дерев’яних поверхонь.

Перед тим як пофарбувати дерево, потрібно вибрати відповідний для цього матеріал. Вибір повинен ґрунтуватися на:

Покриття дерева за допомогою фарб вже не актуально, оскільки фарби приховують деревну структуру. Тому їм на зміну прийшли прозорі лаки та лазурі, які підкреслюють природну структуру дерева.

покрасить деревоФарбування за допомогою лаку

Фарбування за допомогою лаку використовується для поверхонь, які вимагають високого ступеню захисту від вологи, ультрафіолету і механічних пошкоджень. Наприклад, лак акриловий TRIORA NATURE, утворює на поверхні міцну захисну плівку за рахунок своєї структури. Лак є безбарвним, підкреслює природну структуру дерева і додає поверхні глянцевий блиск.

Якщо для фарбування вже була використана фарба для дерева, лак можна нанести другим шаром, для підвищення міцності покриття.

покрасить деревоФарбування за допомогою лазурі

Фарбування дерева за допомогою лазурі TRIORA NATURE зберігає природну структуру дерева та створює глянсовий блиск. За допомогою лазурі дерев’яним поверхням можна надати відтінки благородних сортів дерева. За рахунок вбирання в поверхню лазур не утворює на поверхні плівку, проте захищає поверхню від атмосферних впливів.

Перед тим як пофарбувати дерево фахівці рекомендують використовувати дерево захисну ґрунтовку TRIORA NATURE, для додаткового захисту поверхні від вологи, грибків та плісняви, а також для поліпшення зчеплення фарбувального матеріалу з поверхнею.

Підводячи підсумки, скажімо, що фарбувати вироби та покриття з дерева необхідно. І робити це потрібно для того, щоб продовжити термін їх експлуатації, захистивши від вологи та механічних пошкоджень, а також підкреслити природну красу цього благородного матеріалу.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader