Промышленное предприятие ЗИП

Ми самі придумали скандинавський стиль?

Скандинавський стиль в Україні – все одно, що вишиванка у Китаї. Красиво, але зовсім не схоже з оригіналом. Прийшовши здалеку, стиль піддався нашим смакам і виходить, що вже не мешканці Півночі, а ми самі придумали свій скандинавський стиль. Чи так це і чим же вони відрізняються? Розбираємося разом.

Де коріння стилів?

На думку дизайнерів, оригінальний стиль проявляється в інтер’єрі тільки там, де він безпосередньо виник. Його створюють відповідно до кліматичних особливостей місцевості, національного менталітету, давніх традицій і звичок народу. А якщо стиль виникає в іншій країні, це виходить вже не оригінал, а націоналізація вподобаних ідей.

Яким був скандинавський стиль?

Спочатку в північних країнах віддавали перевагу простим домівкам і мінімально необхідним у них речах. Згодом, коли країни почали розвиватися, стиль інтер’єрів також зазнав змін. Він набув вишуканості, почали застосовуватися дорожчі матеріали і елементи інтер’єру. І якщо раніше головними у ньому були доступність та мінімалізм, то тепер це змінилося на функціональність та якість.

Как проявляется стильЯк проявляється стиль?

У стилю північних країн 5 базових особливостей:

Багатьом він сподобався за простоту і вишуканість, зручність застосування. Саме завдяки цим рисам скандинавський стиль став так широко використовуватися в інтер’єрі інших країн.

Що в ньому українського?

  1. Что в скандинавском стиле нем украинскогоНа відміну від мешканців північних країн ми звикли до яскравих фарб природи. Тому на наших просторах почали впроваджувати у стилі нові більш яскраві кольори, додали теплі квіткові відтінки.
  2. Відійшли у нас і від традиційних для цього стилю білих стін, використовуючи блакитний, молочний, рожевий і навіть яскраві елементи.
  3. Штори на вікнах. У північних країнах дуже цінують світло і цілком комфортно живуть із «голими» вікнами. У нас же багатьом від цього незатишно, та й близьке розташування будинків у житлових районах не завжди дозволяє залишати скло відкритим.
  4. Деяких змін зазнали і матеріали. Наприклад, якщо в істинному скандинавському стилі використовують дерево, то у нас для багатьох замовників це дуже дорого. На заміну беруть альтернативні більш доступні матеріали – ламінат або плити.

Все більше дизайнерів схиляються до того, що скандинавський стиль для нас – це не конкретні рамки та правила, яких потрібно дотримуватися. Це скоріше прекрасні ідеї, поради щодо раціонального використання простору, адаптовані до рідних просторів. Використовуючи скандинавський стиль як базу, можна створювати функціональні та зручні інтер’єри, які будуть затишні, зручні, близькі нам із вами.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader