Промышленное предприятие ЗИП

Самомотивація: 8 порад

Життя – це процес, під час якого ми постійно прагнемо досягти нових висот. Ми долаємо все більше нових кордонів, всебічно розвиваємося і самовдосконалюємося. На цьому шляху ми виконуємо певні дії і здійснюємо вчинки, сенс яких визначається таким поняттям як мотивація.

Але у всіх бувають часи, коли опускаються руки, настає апатія, немає бажання щось робити, здається, що весь світ проти тебе – зовнішня мотивація більше не чинить ніякого впливу. У такі часи дуже важливо знайти в собі ті ресурси, які зможуть спонукати до дії. Ресурсами в даному випадку є мотиви – ідеальний бажаний предмет, який виступає сенсом для діяльності. Пошук цих ресурсів зображує принцип дії самомотивації.

самомотивация

Самомотивація досить індивідуальна і є певні методи, які рекомендуються психологами до використання.

  1. Наявність мети і постановка завдань – один із найважливіших пунктів для досягнення успіху. Мета – це бажаний кінцевий результат, на який спрямована ваша діяльність. Адже людина, яка не знає чого бажає, нічого не доб’ється. Потрібно точно знати чого ти хочеш, і ставити перед собою завдання так, щоб не виникало бажання від них відмовитися.
  2. Візуалізація – уявне представлення бажаного як вже дійсного. Якщо ваша мета – нові апартаменти, ви повинні представляти себе в них, бачити деталізовані картинки вашому житті в цих апартаментах.
  3. Заохочення власних успіхів, похвала і позитивне закріплення. Виконавши кожне завдання, необхідно подумки хвалити себе, радіти невеликим успіхам.
  4. Ще одним способом самомотивації є ретельний вибір оточення і наявність однодумців. Люди, які постійно говорять, що у вас нічого не вийде, демотивують вас та пригнічують ваш потенціал.
  5. Розвиток сили волі. Іноді нам необхідно виконувати завдання, які не приносять нам задоволення або не мають прямого відношення до наших цілей. Розвиток сили волі дозволяє тримати себе в руках, вона не дозволяє проблемам та обставинам бути сильнішими та більш стійкими ніж ми.
  6. Часто, коли виникає питання: «Як мотивувати себе?» психологи радять вдатися до афірмації, які впливають на підсвідомому рівні. Це невеликі тексти, які спрямовані на зміну свого ставлення до чогось, позбавлення від страхів і іншого. Вони змінюють вас зсередини і надають більшої впевненості.
  7. Самонавіювання направлено на зміну власної поведінки. Наприклад, у випадку з занепадом сил, можна запевнити себе, що ви сповнені енергії, за допомогою деяких прийомів. Це підвищить рівень вашої мотивації та продуктивності.
  8. Також на мотивацію добре впливають книжки та кіно, в яких зображені й описані історії успіху, де люди йдуть до своїх мрій, незважаючи на перешкоди.

 

Ось такий короткий огляд порад з самомотивації та коли відчуєте брак сил або відсутність бажання до виконання для своєї діяльності, можете вдатися до деяких з них.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader