Промышленное предприятие ЗИП

Самомотивація: як мотивувати себе правильно?

Сьогодні можна зустріти величезну кількість різних порад, як мотивувати себе. Ми пропонуємо вам найдієвіші поради підвищення особистої ефективності, які дійсно працюють на практиці.

Правильна мотивація: 8 кроків

Своїм досвідом самомотивації поділився канадський етнограф і документаліст Ян МакКензі, який зміг зробити своє життя яскравим і насиченим.

 1. Використовуйте візуальні мотиватори. Це можуть бути надихаючі цитати, плакати на стіні з фотографіями або малюнками видатних особистостей, тобто все те, що допоможе вам почати змінювати своє життя на краще.
 2. Спілкуйтеся з позитивними людьми. У нашому оточенні існує два типи людей: ті, хто підтримує та надихає нас та ті, хто весь час нас заземлює. Намагайтеся уникати другого типу і більше спілкуйтеся з першим типом людей.
 3. Читайте надихаючу літературу – книги, які окриляють, надихають вас.
 4. Любіть себе та стежте за тим, що ви собі говорите. Дуже важливо позитивне ставлення до себе. Те, як ми ставимося до себе, має дуже сильний вплив на ставлення до життя в цілому.
 5. Не забувайте про своє здоров’я – хороший сон, правильне харчування, відпочинок – то, що добре для тіла, добре і для духу.
 6. Завжди дивіться на речі з позитивної сторони. Безумовно, що ми не можемо контролювати те, що відбувається в нашому житті, але ми можемо контролювати наше ставлення до цього.
 7. Приділяйте час відпочинку. Адже ніщо і ніхто не вічний і кожна людина має потребу в доброму відпочинку.
 8. Допомагайте іншим людям змінювати свій світогляд і дивитися на світ позитивно. Якщо в якийсь момент ви відчуєте, що вас «засмоктує болото», оточуючі зможуть вас підтримати.самомотивация

Практичні поради від Майкла Мура

Майкл Мур – американський письменник, політичний активіст, кінорежисер каже:

 1. Виходьте із зони комфорту. Насправді це вкрай складно зробити, але варто розуміти, що зона комфорту – це, те, що не дає нам реалізувати свій потенціал. Вийдіть зі своєї зони комфорту й тоді вас будуть чекати чудові зміни в житті.
 2. Приділяйте час саморозвитку – читайте книги, слухайте лекції, наприклад, коли ви їдете на роботу або з неї.
 3. Живіть в теперішньому часі. Якщо ви живете минулим або майбутнім, то в теперішньому у вашому житті не буде відбуватися зовсім нічого.
 4. Доводите розпочате до завершення. Почавши якусь справу – обов’язково доведіть її до кінця, і тільки потім приступайте до чогось нового.

Часто на шляху до успіху ми самі собі ставимо перешкоди, не вірячи в свої сили та придумуючи для себе відмовки:

Знайоме?

Відкиньте всі свої страхи та почніть використовувати свої ресурси по максимуму, щоб досягти успіху. Адже, як говорив Генрі Форд, коли ми починаємо ми маємо все, що є на світі, але те, як ми використовуємо всі це – ось від чого залежать наші досягнення!

Мотивуйте себе, рухайтеся вперед і вірте Генрі Форду! =)

Успіхів!

самомотивация

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader