Промышленное предприятие ЗИП

Усі переваги грунт-концентрату

Що ви знаєте про ґрунтовку? Універсальна – на всі випадки ремонту, гідроізоляційна – для сирих приміщень, глибокого проникнення – для пухких стін. А для чого потрібен ґрунт-концентрат, коли на будь-який випадок ремонту вже існує ґрунтовка? Розповідаємо про концентровану ґрунтовку та її користь в ремонті.

Що являє собою грунт-концентрат і в чому його особливість?

Лакофарбове підприємство ЗІП випускає два види ґрунтовки високої концентрації в різних цінових категоріях – TRIORA і Star Paint. Ґрунтовка-концентрат розроблялася як альтернатива універсального матеріалу з урахуванням складних ремонтних об’єктів. У її складі більше активних речовин, ніж у будь-якому іншому матеріалі. Цим і зумовлена ​​можливість використовувати ґрунт і в первинному варіанті, і в менш насиченому стані. Наприклад, ґрунт-концентрат TRIORA розбавляється водою до консистенції 1 до 5, а Star Paint – до консистенції 1 до 4.грунт концентрат Star Paint

Переваги ґрунт-концентратів у тому, що за допомогою одного матеріалу можна виконувати роботи на різних поверхнях, а усього 1 літром ґрунтовки обробити площу до 50-60 м². Це спрощує процес закупівлі ремонтних матеріалів, дозволяє заощадити гроші.

Що можна робити з концентрованою ґрунтовкою?

Що потрібно знати, працюючи з ґрунт-концентратом?

грунт-концентрат особенностиВирішивши купити концентровану ґрунтовку для проведення робіт у всьому будинку, оцініть стан стін у кімнатах.

Після висихання ґрунтовки перевіряйте стан поверхні. Проведіть рукою по стіні: якщо немає слідів, значить проґрунтовано достатньо, якщо ж є – знадобиться додатковий шар.

Працюючи з ґрунтовкою, будьте уважні, розбавляючи матеріал, оцінюйте стан поверхні, рахуйте витрату, орієнтуючись на знепилення після кожної оздоблювальної роботи. Основної інформації достатньо для успішної роботи з концентрованою ґрунтовкою.

Підбирайте ремонтні матеріали, виходячи з основних потреб і не відмовляйтеся від раціональних рішень та вигідних пропозицій.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader