Промышленное предприятие ЗИП

Чи врятує фарбування старий будинок?

Ремонт – це вкладення у тривалість служби будинку. І якщо ви маєте твердий намір передати його онукам у спадок, ремонт фасаду не бажаний, а обов’язковий. Розповімо, у чому користь ремонту і як працює фасадна фарба.

Навіщо потрібен ремонт?

Мета усіх оздоблювальних робіт – захистити поверхню. Будь-який непокритий матеріал руйнується швидше. У чому причина? Кожна поверхня на вулиці піддається впливу 3-х атмосферних агресорів:

Все це відбувається на мікроскопічному і спочатку непомітному рівні. Але вже за10 років на будинку з’являються тріщини, плити стають дірчасті, вразливі, стіна втрачає монолітність.

Чим допоможе фарба для фасаду будинку?

Правильно виконана обробка стін істотно продовжує службу будови.

Увага: ремонт будинку

Просто пофарбувати старий будинок недостатньо. Дійсно ефективний результат забезпечать тільки поетапні роботи.

Очистка поверхностиКрок 1. Очищення поверхні

Старі фарби на фасаді або штукатурка, що місцями відпала – усе необхідно прибрати зі стін. Чим чистіше поверхня, тим міцніше на ній буде триматися нанесений матеріал.

Удаление грибкаКрок 2. Видалення грибка

У більшості приватних будинків на фасаді біля зливної труби може з’явитися цвіль. Необхідно зачистити її до голої стіни, а місце виникнення цвілі обробити антисептиком – БІО-захисним засобом TRIORA. Важливо не тільки усунути саме вогнище, а і його причину. Можливо, потрібно просто полагодити зливну трубу.

Грунтовка стенКрок 3. Ґрунтовка стін

Ґрунтовка очищених стін допоможе скріпити дрібні крихти матеріалів і перекрити мікропори. Це зробить плиту гладкою, зменшить поглинання, збільшить зчеплення зі стінами. Ґрунтовку краще підбирати за станом стін. Можна використовувати ґрунт–концентрат TRIORA. У високій концентрації він міцно зв’язує частки сипких стін, а розбавлений водою дозволяє проґрунтувати поштукатурені стіни. Якщо хочете створити додатковий захист від вологи, скористайтеся гідроізоляційної ґрунтовкою TRIORA.

Выравнивание стен шпатлевкойКрок 4. Вирівнювання стін шпаклівкою

Шпатлівка зрівняє вади глибиною до 4 мм, зробить поверхню ідеально гладкою, що підходить під фарбування. Фасадна шпатлівка TRIORA у складі містить мікромармур, який надає покриттю високу міцність. Величезний плюс шпатлівок TRIORA – вони не порушують обмін повітря у плитах. Після висихання матеріалу, усі виступи потрібно зашліфувати наждачним папером, видалити пил і знову проґрунтувати поверхню.

Крок 5. Фарбування

Покраска фасадаДля стін житлового будинку необхідно купити акрилову фарбу із позначкою «фасадна». Фасадні фарби TRIORA розраховані на будь-які атмосферні умови, не вигоряють, самоочищаються.

Як вибрати фарбу? Враховуйте 2 нюанси:

Роботи з опорядження фасаду трудомісткі, тож, іноді краще вже грунтовно витратитися на ремонт і насолоджуватися ним наступні роки. Терміни служби фасадних фарб TRIORA коливаються від 7 до 15 років. «Довгожитель» серед матеріалів – Всепогодна фасадна фарба TRIORA на основі алкіду. У неї найвищий ступінь стійкості до атмосферних явищ і механічних пошкоджень, фарба наноситься навіть за температури нижче 0, не стирається, не вигоряє, застосовується на свіжі, нещодавно нанесені цементні покриття.

Як красиво пофарбувати будинок?

Как красиво покрасить домВзявшись за фарбування фасаду, краще продумати і естетичну сторону.Із найбпопулярніших варіантів – фарбування будинку у 2 кольори. Темніший відтінок – для цокольної частини, світлий або контрастний – для верхньої.

Часто іншим кольором відтіняють вікна і двері, прикрашають стіни малюнком, використовують техніку омбре. За великим рахунком, фарбування фасаду будинку і його дизайн багато у чому перегукуються із дизайном внутрішніх приміщень. Головне, щоб колір вигідно виглядав і гармоніював з усією обстановкою двору.

Що важливо враховувати при ремонті фасаду?

Так, фарбування будинку – робота не з легких. Але результат, який вона приносить, вартий того. При правильному виконанні робіт, оновлення фасаду стане довгостроковим вкладенням в красу і довгу службу будови.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader