Промышленное предприятие ЗИП

Розвиваємо емоційну стійкість на роботі

Сильний той, хто володіє собою. І якщо на робочому місці ви відчуваєте, що вам важко впоратися з емоціями, потрібно не шукати ефективні заспокійливі засоби, а тренувати в собі емоційну стійкість. Думаєте це неможливо? Неправда. Давайте вчитися.

Спокійно тільки спокійно!

эмоциональная устойчивостьЕмоційна стійкість – це здатність контролювати почуття, залишатися зібраними навіть у складній стресовій ситуації. Перш за все, це потрібно вам. Адже холодний розум – це перша запорука того, що ви правильно зреагуєте на проблему і ефективно зможете її вирішити.

Як виховати у собі емоційну стійкість?

Правило 1. Не згущайте фарб. Навчіться дивитися на речі реально. Все, що відбувається з вами зараз рано чи пізно закінчиться. І від вас залежить те, як скоро це станеться. Погодьтеся, краще діяти, аніж витрачати час на нерви. Пам’ятайте, що поки ви вірите у свої сили, вам усе по плечу.

Правило 2. «Я подумаю про це завтра». Саме так діяла у стресових ситуаціях головна героїня «Віднесених вітром» і, до речі, це дійсно допомагає. Якщо проблема не потребує негайного рішення, відкладіть її. Завтра ви подивитесь на ситуацію вже зовсім інакше, на «свіжу голову» знайдете більш вдалий вихід.

эмоциональная устойчивостьПравило 3. Частина команди. На роботі ви з колегами об’єднані спільною ідеєю і принципами, у вас спільні цілі. Підтримуючи один одного, ви швидше впораєтеся з проблемою. Колективне рішення труднощів виходить набагато ефективнішим.

Правило 4. Саморозвиток. Чим більше ви вкладаєте у себе і свій розвиток, тим менше у вас приводів для паніки. Розвивайтеся у сфері своєї діяльності. Безцінні знання вбережуть вас від паніки і допоможуть краще зорієнтуватися в ситуації.

Правило 5. Фізичні навантаження. Заняття спортом спалюють не тільки калорії, але і накопичений за день негатив. Фізичні навантаження спалюють гнів і злість, дають можливість подумати про те, що сталося.

Що зробити, щоб зібратися?

Якщо все ж раптом трапиться щось, що викличе у вас нервовий сплеск, виконайте прості дії.

Усім цим психологічним прийомам навчають тих, хто працює в екстремальних умовах – військових, рятувальників, правоохоронців. Все це перевірено на практиці і ефективно на 100%. Навчившись справлятися з негативом і перевертати його собі на користь, ви поліпшите свою працездатність, настрій і ставлення до життя. А оптимістам, як відомо, завжди щастить.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader