Промышленное предприятие ЗИП

Психологія особистої ефективності: чому ми гальмуємо в кар’єрі?

Роки йдуть, а ви, як герой «Службового роману», товариш Новосєльцев, все на тій самій посаді та із тим самим окладом. Боїтеся? Думаєте, що не готові чи не заслуговуєте підвищення? А можливо, за чужими проблемами втратили час для власного розвитку? Припиніть губити свій потенціал! Саме час поговорити про особисту ефективність та знайти те, що заважає вашій успішній кар’єрі.

Звідки коріння проблеми?

Усе що відбувається у цьому світі, ми трактуємо так, як нам зручно та зрозуміло. Тверді особисті переконання можуть як вести нас вперед, до нових вершин, так і гальмувати будь-який наш розвиток, обмежувати можливості. Ми ставимо собі кордони, які здаються оптимально зручними, і живемо у них. Чому людина так робить?

Відомий світовий мільярдер Уоррен Баффет сказав, що досягти мети людині заважає її власне переконання у тому, що вона не зможе цієї мети досягти.

Так як же повірити у себе, розвинути сильні сторони, нарешті, знятися із гальм та зробити крок угору кар’єрними сходинами? Допоможуть поради фахівців.

5 секретів успіху

  1. Переоцінити свої можливості. Якщо вам здається, що ви чогось не варті, не дотягуєте до вищої посади або роботи у більш прогресивній компанії, подумайте, чого вам для цього не вистачає. Найчастіше це якісь практичні навички, які ви іще не опанували, бо постійно зайняті іншим. Знайдіть час та опануйте. Виходить? От і не сумнівайтеся, тепер ви зможете йти вище.
  2. Не звинувачуйте себе у своїх помилках. Краще шукайте шляхи їх швидкого та успішного вирішення. Караючи себе, ви нарощуєте та розвиваєте комплекси. Це точно не допоможе вам стати краще та ефективніше. Думайте що робити, щоб помилок більше не було.
  3. Дивіться простіше на труднощі. Ми багато чого ускладнюємо своїми думками та побоюваннями. Чим менше зациклюватися на складнощах, тим більше можна сконцентруватися на виконанні завдань.
  4. Розминайте мозок. Постійно займаючись однією справою, ви використовуєте лише певні ділянки свого мозку. Решта залишаються неактивними. Запускайте усі шестерні в мозку. Читайте, спілкуйтеся з новими людьми, шукайте цікаві вам курси або хобі.
  5. Не зраджуйте своїх цінностей. Якщо щось бунтує у вас проти роботи, ви відчуваєте, що не можете прийняти політику компанії або категорично не згодні із нововведеннями, шукайте нову роботу. Те, що викликає постійне невдоволення та пригнічує, погано відобразиться і на кар’єрі, і навіть на самопочутті. Працюйте там, де вам комфортно. Це мотивує на успіх.5 секретов успеха

Шлях на вершину іноді зовсім непростий і головні суперники на ньому – ми самі. Опрацьовуйте секрети психології ефективності, позбавляйтеся звички нарікати та скаржитися, вчіться цінувати навіть маленькі свої досягнення. Виходить? Ось ви і побороли власні комплекси. Життя стало яскравішим, робота цікавішою, а кар’єра – набагато перспективнішою.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader