Промышленное предприятие ЗИП

Підприємство «ЗІП» визнано найкращим у Дніпропетровській області

Лакофарбова компанія «ЗІП» визнана найкращим підприємством 2012 року в Дніпропетровській області за версією Міжнародного Економічного Рейтингу «Ліга кращих» у категорії «Виробництво лаків та фарб».

В Україні економічний рейтинг «Ліга кращих» проводиться з 2008 року, а категорію «Краще підприємство регіону» було введено в 2010 році. Міжнародний рейтинг «Ліга Кращих» визначає лідерів у 600 основних видах економічної діяльності на підставі економічних, соціальних критеріїв і показників динаміки згідно з офіційними даними Державного комітету статистики України.

Цього року рейтинг було складено за такими критеріями:

Лакофарбова компанія «ЗІП» отримала абсолютне лідерство за трьома критеріями: «валовий прибуток», «оборотні активи» та «виручка від продажів».
Захорольский Олег Иванович

“Ми раді, що наше підприємство щорічно займає гідне місце в рейтингу. Посівши третє місце за підсумками 2011 року, в цьому році ми значно поліпшили наші результати та стали лідерами галузі та будемо робити все можливе, щоб утримувати цю високу планку”, – відзначає Олег Захорольський, директор із розвитку та засновник компанії «ЗІП».

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader