Промышленное предприятие ЗИП

Підлога, стіни та стеля – як їх поєднувати одне з одним?

Стіни, підлога і стеля – це три стовпи, на яких будується інтер’єр приміщення. Неправильний підбір кольорів може виглядати невдало, візуально зменшити, затемнити кімнату. Щоб не помилитися у поєднаннях – використовуйте перевірені формули підбору кольорів.

Плавний перехід

Плавный переход в интерьереНайбільш поширений, гармонійний і безпрограшний спосіб. Стеля тут – найсвітліша частина, стіни – на тон-два темніші за стелю, а підлога – за стіни.

У чому перевага?

Сміливий контраст

Смелый контраст в интерьереУ цьому варіанті виділяється кожна частина кімнати. Стеля – світла, підлога – темна, а стіни – яскраві. Виглядає живо, помітно та індивідуально.

У чому перевага?

Повітряний верх

Воздушный верх в интерьереСвітлі стеля і стіни у поєднанні з темною підлогою – досить практичне рішення. Це оформлення робить кімнату ошатною, дозволяє вигідно представити на тлі стін оригінальні деталі інтер’єру. Наприклад, ексклюзивну картину або ж цікаве крісло. Головне – уникайте важких масивних предметів у обстановці.

У чому перевага?

У контрасті зі стінами

Контраст в интерьереВаріант, коли стіни є найбільш світлою або темною частиною інтер’єру – вигідний прийом для кімнат із низькими чи високими стелями. Головне у підборі кольорів простежити, щоб стеля не була темнішою за підлогу. Таке можливе лише у кімнатах із дуже високими стелями.

У чому перевага?

Часом ми не завжди ретельно плануємо майбутню кольорову схему в кімнаті. Тому дизайнери радять планувати, базуючись від першого, із чим ви визначилися. Наприклад, якщо ви вже купили ламінат кольору берези, колір стін і стелі можна підібрати, виходячи із базових поєднань. Важливо не перетягувати весь акцент на гору і використовувати кольори, що добре поєднуються між собою.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader