Промышленное предприятие ЗИП

Чому не можна наносити фарбу в 1 шар?

Здавалося б – чому ж не можна фарбувати в 1 шар? Адже це економить матеріал, витрачені гроші і, звичайно, наш час. Але який у підсумку ми отримаємо результат і чи буде він вартий економії? Дізнаємося, що говорять про правила фарбування фахівці і чому категорично не можна наносити фарбу тільки 1 шаром.

 

Філософія правильного фарбування

Философия правильной покраскиДля чого ми фарбуємо поверхні? Не залежно від того, мінерал це, метал або дерево, мета фарбування – створити захисний шар і декорувати поверхню.

Для захисного шару важлива:

Від декоративних якостей потрібно:

Шар, який створює фарба на поверхні, називають покриваністю. Якісна фарба для стін з високою покриваністю утворює щільну плівку, насичений колір і рівномірний шар. Матеріали з більш економічною формулою утворюють тонке покриття, місцями колір може виглядати водянистим. Ось тут і допоможуть додаткові шари фарби.

Другий шар фарби – робота над помилками

Второй слой краски – работа над ошибкамиДругий шар – це гарант досягнення якісного результату. Фарбування стін в інтер’єрних роботах вимагає обов’язкового нанесення двох шарів фарби.

Як пофарбувати стіни, щоб отримати ідеальне покриття? Це залежить від якості фарби, яку ви обрали.

У роботі з недорогими матеріалами рекомендують наносити покриття у 2-3, а то і більше шарів. Дорожчі фарби досить нанести у 2 шари. Наприклад, інтер’єрні фарби для стін TRIORA мають високий ступінь покриваності, економно наносяться на поверхню. 1 літром напівматової фарби TRIORA можна покрити до 12 м² поверхні. Витрата матеріалу буде невеликою, так що це особливих витрат не завдасть, а от результат однозначно порадує.

Тепер трохи про витрати фарб. Обираючи між дешевою і дорогою, подумайте, який обсяг вам потрібен. Цілком можливо, що вигідніше буде купити дорожчий матеріал з високою покриваністю і обійтися двома шарами, аніж купувати дешеву фарбу і наносити її у 3 шари, з великою витратою самого матеріалу.

Дотримуйтеся золотого правила 2-х шарів та отримуйте завжди відмінний результат робіт.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader