Промышленное предприятие ЗИП

Перепланування квартири: у згоді з Законом, в мирі з сусідами

Із 2017 року в Україні не потрібний дозвіл для робіт із внутрішнього перепланування власного житла. Це значно спрощує процедуру, але не знімає відповідальності за невдало проведені роботи. Як перебудувати квартиру та не стати ворогом сусідів і комунальних служб? Далі – корисний підкажчик.

Даєш перебудову!

Сьогодні дозволено більшість робіт із перепланування житла окрім тих, які стосуються опорних конструкцій. До них відносяться зовнішні стіни у будинках, стіни, що розділяють квартири, що виходять на сходини. Вони товщі за звичайні роздільчі перегородки, служать основою конструкції будинку, тримають верхні перекриття та є своєрідним скелетом споруди. Порушення опорної стіни може привести до виникнення тріщин у стінах, створити загрозу обвалу. Так що ризикувати не варто – радикальні зміни краще обговорити у відділі капітального будівництва.

Що ми можемо безболісно робити у своїх квартирах?Что мы можем безболезненно делать в своих квартирах

Що потребує дозвільних документів і подальшого введення в експлуатацію?

Що чекає на порушників?Что ждет нарушителей

Що робити для легальної перебудови?

Звернутися у Бюро технічної інвентаризації (БТІ), замовити проект перепланування і технічну документацію. Надалі, якщо хтось захоче змінити вже новий план квартири, йому доведеться повторити таку ж процедуру. У середньому процедура займе близько місяця.

Ну і нарешті, останній, маленький, але дуже важливий нюанс. Плануючи шумні роботи, пам’ятайте, що у будні дні вони дозволені із 8:00 до 21:00, а у вихідні та свята тільки після згоди усіх сусідів.

Дотримуючись основних будівельних вимог і простих людських факторів, ви зможете зберегти мир із сусідами та службами і успішно закінчити будь-який ремонт.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader