Промышленное предприятие ЗИП

Перехідний стиль в інтер’єрі: що це?

Хтось віддає перевагу класиці, комусь цікаві більш сміливі інтер’єрні рішення. А є й ті, хто не може обрати спосіб оформлення будинку. Саме для цього й було створено золоту середину – перехідний стиль. Сьогодні ми познайомимося із ним у деталях.

Каков он, переходный стильЯкий він, перехідний стиль?

Це стиль, який балансує між суворою класикою і лаконічним мінімалізмом, взявши від кожного із них краще. Від традиційних інтер’єрів залишилися елегантне оформлення, м’які природні кольори. Сучасні ж рішення додали обстановці простих геометричних форм, легкості, нових ідей в декоративному оформленні.

5 відмінностей перехідного стилю

  1. Одна гамма кольорів та різні відтінки в інтер’єрі. Найкраще – монохромні стіни світлого кольору. Наприклад, від білого до сірого, від коричневого до кремовому. Цей стиль обирає нейтральні відтінки, максимально наближені до природних. Кольори землі, дерева, каміння, трави. Завдання інтер’єру – заспокоювати.
  2. Натуральні матеріали. Це не означає, що перехідний стиль приймає тільки дерево і нічого іншого. Просто холодний пластик, метал та скло краще використовувати мінімально.
  3. Застосування різних текстур. Цей прийом використовують, щоб урізноманітнити оформлення кімнати. Наприклад, добре виглядає дерев’яна підлога з гладкою стіною або одноколірна фактурна тканина на меблях на тлі світлих стін.
  4. Простота меблів. Якщо класика любить різьблення, то тут доречні легкі геометричні форми та рівні лінії. А ще – відсутність золотих і срібних декоративних елементів, вигадливої оббивки. Усе повинно бути просто та красиво.
  5. Мінімум яскравих та помітних акцентів. Вирішуючи прикрасити кімнату, найкраще зупинитися на одній-двох деталях. Підбирайте акценти у кольорі, близькому до основної гами інтер’єру. Добре буде, якщо деталі зможуть передати захоплення або характер власників будинку.

А чи буде це модно?

А будет ли это моднымТак. І більш того, за прогнозами дизайнерів, перехідний стиль буде модним далеко не один сезон. Його універсальність, зручність і затишок підкорили багатьох. Він органічний з тим, до чого звикли старші покоління і при цьому не скучний для молодих людей. Дотримуючись традицій, перехідний стиль гармонійно вплітає у себе новітні технології, сучасні матеріали, способи оформлення житла. Іноземні агентства архітектури та дизайну розробляють нові незвичайні ідеї та рішення для цього стилю, презентуючии їх та впроваджуючи в інтер’єрах. Так що, перехідний стиль – добротний тренд, який вартий уваги. Його мета – створити в будинку спокійну комфортну атмосферу, яка налаштує на  приємний відпочинок і улюблену справу.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader