Промышленное предприятие ЗИП

Особливості фарбування віконних рам

Весна – ідеальний час для поновлення житла. І якщо, розкриваючи вікно назустріч теплу, ви зрозуміли, що час перефарбувати віконні рами, скористайтеся професійним керівництвом до дій.

Як пофарбувати вікно?

Особенности окрашивания оконных рамПочнемо підготовку до фарбування із головного – прогнозу погоди. Усі ремонтні роботи краще проводити, коли температура повітря вже устаткувалася і становить не нижче, ніж + 5 °С.

По-перше, за такої температури лакофарбові матеріали якісно наносяться та добре просихають. А по-друге, вам самим буде куди легше працювати у комфортних умовах.

Тепер про саму роботу.

  1. Підготуйте вікно до фарбування:
  1. Зашпатлюйте усі тріщини та дірки. Після очищення вікна скоріш за все ви знайдете на рамі чимало недоліків. Дерево потребує додаткового захисту. Усі дефекти можна виправити за допомогою шпатлівки для дерева TRIORA. Вона пластична, міцно чіпляється до дерева, швидко сохне. Можна підібрати у палітрі кольори, відповідно до відтінку деревина, щоб латка була менш помітною.
  2. Якщо є гниль або цвіль, очистіть уражену ділянку та обробіть дерево древозахисною грунтовкою TRIORA. Вона надалі захищатиме раму від грибка та істотно продовжить життя вікон. Виїмки, що утворилися після чистки, також потрібно зашпатлювати.
  3. Обробіть раму наждачкою. Коли шпатлівка висохне, зачистіть усі нерівності за допомогою дрібної наждачки. Витріть деревину від пилу ледь вологою ганчіркою.
  4. Захистіть від фарби скло, фурнітуру та прилеглі поверхні. Усе просто – потрібно всі близькі до рами місця обклеїти монтажною стрічкою – вона не залишає неприємних липких слідів та легко знімається з поверхонь. Підвіконня накрийте плівкою й також закріпіть її стрічкою.
  5. Що стосується порядку фарбування, правильно буде почати із торців віконної рами, пазів, внутрішньої частини подвійної рами. Лицьова поверхня фарбується в останню чергу.

Чим пофарбувати вікно?

эмаль для окон и дверей TRIORAНайкращий варіант для рам – емаль для вікон і дверей TRIORA. Це емаль на водній основі, не має у складі небезпечних речовин, не має неприємного запаху, її можна не боючись використовувати у житлових приміщеннях. Крім того, емаль має у складі речовини, які запобігають злипанню поверхонь. А якщо раптом хочете надати вікнам новий свіжий колір, емаль для вікон і дверей можна заколерувати у приємний пастельний тон.

Із перефарбованими вікнами оновлюється увесь будинок. Фарбуйте, як професіонали і робота буде тішити вас довгі роки.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader