Промышленное предприятие ЗИП

Оновлюємо ванну без особливих витрат

Ванна кімната далека від мрії, а для капітального ремонту ані сил, ані часу, ані коштів? Винахідливі ремонтники вигадали кілька ефективних способів оновлення ванної кімнати без особливих витрат. Ви готові запам’ятовувати?

Перекрашенные стеныКожній проблемі – своє рішення

  1. Перефарбовані стіни. Часта і знайома багатьом проблема ванних кімнат – старі фарбовані стіни і жодної перспективи кахлів. Зараз ця проблема вирішується якісним фарбуванням стін водостійкими матеріалами.

Що робити?

Переваги напівматової фарби у тому, що вона створює гладку поверхню, яка тактильно нагадує кахельні стіни. Таке покриття стійке до забруднень, має хорошу водостійкість. Вже за добу ви можете спокійно користуватися душем, не боючись, що вода зіпсує поверхню стін. А за 2 тижні після фарбування стіни можна мити за допомогою м’якої губки та мильного розчину. Гідна та економічна альтернатива кахлю.

  1. обновить затирку между плиткамиОновлений кахель. Старий кахель, який вже набрид, можна цікаво змінити у кращий бік. Достатньо оновити затирання між плитками. Можна використовувати матеріал контрастного кольору так, щоб шви виділялися та підкреслювали кахельні плитки.

Допоможуть в оновленні кахлю й вінілові наліпки для стін. Ними можна приховати тріщини на плитах або ж просто освіжити стіну.

  1. Заміна змішувачів. Новенькі крани, змішувачі та шланги прекрасно перевтілюють інтер’єр ванної кімнати. Знайдіть оригінальні моделі – і приміщення виглядатиме зовсім інакше.
  2. Таємні дверцята. Не подобається відкрита ванна? Зашийте її. Пластикова розсувна конструкція легко встановлюється збоку ванної. І ось вже у вас акуратна нова шафка, куди можна ховати усі миючі засоби та інші побутові дрібниці.
  3. Трохи блиску. Якщо зашити ванну не виходить, але все одно хочеться якось ушляхетнити її металеві боки, пофарбуйте їх фарбою в балончиках. Найкраще підібрати її до кольору металевих змішувачів.

Симпатичные мелочиСимпатичні дрібниці

Поряд із ремонтними роботами, добре допоможуть змінити ванну і невід’ємні атрибути цього приміщення.

Тепер для вас оновлення ванної – це привід впровадження нових ідей та творчих рішень. Витративши на роботи пару днів, ви отримаєте абсолютно нову красиву ванну кімнату. Ну що, вже вирішили із чого почнете?

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader