Промышленное предприятие ЗИП

Потрібно, а не хочеться або як змусити себе працювати?

Як позбутися пригніченого настрою та якісно виконувати навіть небажану роботу? Беремо на замітку корисні рекомендації.

Как побороть нежеланиеЯк побороти небажання?

Робота, звичайно, не вовк і в ліс не втече, проте час тікає від вас невпинно. І доки ви знаходите сто та одну причину відкласти небажане, терміни здачі стають все ближчими. А чим менше часу на роботу, тим менш якісно її виконують. Щоб не псувати собі репутацію відповідального співробітника та потім не страждати від цього, використовуйте три дієвих методи.

Метод 1. Рішення завдання = ваше досягнення.

Якщо доручення здається вам занадто складним і ви боїтеся наробити помилок, відкладати точно не можна. Зайвий час дає можливість розібратися зі справою, порадитися із більш досвідченими колегами, проаналізувати все. Якщо завдання ретельно опрацьовано, ви виконаєте його без помилок або ж із мінімальними втратами. Головне – налаштуйте себе на позитивний результат. Подивіться на все це як на саморозвиток, шлях до власної перемоги. Можливо, швидке виконання завдань дасть вам можливість скоріше зайнятися улюбленою справою, а може за успішно реалізований проект вас навіть чекає приємний бонус чи відкривається перспектива підвищення? Знайдіть у всьому позитивні моменти. Чим складніше завдання, тим радісніше його завершення.

Метод 2. Справах завжди ТАК!

У дитинстві нас не особливо запитували, чи хочемо ми робити уроки чи ні. Це було апріорі необхідне завдання. На роботі потрібно діяти так само. Наші бажання щось робити або не робити тьмяніють перед нашими трудовими обов’язками. Будь-яка робота – це технічне виконання завдань, які є частиною великого трудового механізму. Не потрібно перетворюватись на зламану деталь та порушувати хід. Працюйте, не зважаючи ні на що – ось це дійсно професійно та заслуговує на похвалу.

А щоб було приємніше, домовтеся із собою так: зараз я зберуся – і буду виконувати свою роботу, а увечорі обов’язково потішу себе новинкою кіно, візитом у театр, зустрінуся із друзями чи куплю нову книгу. Передчуття майбутніх радощів згладить неприязнь до праці.

Метод 3. Діємо за планом

Розберіть поставлене перед вами завдання. Подумайте, із чого вам найпростіше почати. Складіть план та дійте згідно із ним. Покрокове виконання спрощує роботу та допомагає скорочувати її обсяги.

Стримуйте себе від відволікаючих чинників, доки не закінчите пункт плану. Каву з колегою можна попити і потім, на першому місці – робота. А якщо втомилися, прогуляйтеся по офісу. Зміна обстановки допоможе розслабитися та переключитися набагато краще, аніж посиденьки в соцмережах. Проведіть 5 хвилин поза свого робочого місця. До нового пункту плану ви точно повернетеся з новими силами.

Не хотіти працювати не страшно. Страшно не хотіти із цим боротися. Застосовуйте ці методи в скрутну хвилину, і ви станете найпрацездатнішим співробітником своєї компанії.Действуем по плану

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader