Промышленное предприятие ЗИП

Новий старий лофт: які матеріали використовувати для його створення

Народившись у промислових районах Америки та вишукано доопрацьований богемою, індустріальний лофт міцно тримається у списку найпопулярніших стилів. Його хочуть бачити всюди – у маленьких однушках та шикарних особняках, у ресторанах та салонах краси, в офісах та коворкінг центрах. А щоб стиль не дуже приївся, у 2018 році він зазнав деяких змін. Не турбуйтеся, демократичність та дух свободи залишилися. А ось матеріали стали ще різноманітнішими. Розповімо усе про новий старий лофт.

5 точок опори стилю лофт

Налаштувавшись створити інтер’єр у стилі лофт власноруч, обов’язково дотримуйтеся його фундаментальних основ:

  1. Відкрите планування, багато простору.
  2. Великі вікна та добре денне освітлення.
  3. Функціональне зонування приміщення.
  4. Повна свобода у меблюванні, лаконічні моделі меблів.
  5. Мінімум декоративних елементів.

Це візитна картка індустріального інтер’єру і те, від чого принципово важливо відштовхуватися, обравши його для свого будинку.

Що нового у старому лофті?

Ми виділили два основних напрямки, у яких цей стиль зазнав змін. Це нові кольори та розширені варіації оформлення інтер’єру.

Оновлення палітри

До недавнього часу у цьому стилі використовували холодну палітру. В інтер’єрах поєднували сірий, металік, чорний, білий, темно-коричневий та їхні тьмяні відтінки. Метою цієї палітри було максимально передати атмосферу промислових приміщень.

Оновлений стиль атмосферу зберіг, але зробив її теплішою, адаптованою під домашні інтер’єри. Зараз застосовуються бежевий, жовтий, помаранчевий, теракот, фіолетовий, синій, блакитний, зелений. Найсміливіші дизайнери навіть поєднують кілька яскравих кольорів в одному приміщенні.

Такі кольорові зміни обумовлені загальними інтер’єрними тенденціями нового року. Після довгого кольорового затишшя, люди захотіли оточити себе яскравими, сильними відтінками. Помітні фарби у цьому році можна побачити всюди. І лофт – не виняток.

Нові рішення, нові матеріали

Завдяки оновленню кольорової палітри, розширився також список матеріалів, які сьогодні можна використовувати в індустріальних інтер’єрах. Спочатку це були сірі цегла, бетон, метал, дерево із мінімальною обробкою. Сьогодні стиль вже не такий суворий і дозволяє використовувати нам зручні інтер’єрні матеріали.

Кирпич = под кирпичЦегла = під цеглу. В оформленні не обов’язково оголювати стіни до первісної цегляної основи. Краще створити затишну імітацію кладки. Наприклад, структурна фарба TRIORA відмінно моделюється. За її допомогою можна зробити виразні рельєфи на стіні, передати будь-який бажаний візерунок. Як приклад – відмінний ефект «Травертин», який доводить, що навіть цегла може виглядати тепло і по-домашньому.

Не простой бетонНе простий бетон. Ще один матеріал обробки – улюблений дизайнерами недбало нанесений бетон можна замінити штукатуркою «баранчик». За допомогою спеціального наповнювача, ця штукатурка створює ефект пошарпаної часом поверхні. Плюс – ваші стіни утеплені додатковим покриттям, стійкі до різних ушкоджень. Дуже раціональна альтернатива бетонному покриттю.

Дерево или ламинатДерево або ламінат. Сьогодні для підлогових покриттів у лофт широко застосовуються не тільки дерев’яні дошки, але й ламінат. Покриття сірого кольору або із ефектом затертої деревини виглядає не гірше натурального аналога. Це особливо актуально в будинках зі старою підлогою. Якщо вашому паркету вже більш ніж півстоліття, є сенс замінити його на нове покриття. Це гігієнічніше та практичніше.

Теплый металлТеплий метал. Без нього лофт не може існувати. Але якщо раніше приймався тільки сірий холодний метал, то сьогодні широко застосовують і жовту латунь. До речі, латунь та мідь в інтер’єрі – тренди 2018 року. Метал або металізовані плити можна використовувати і для оздоблення стін, покриття для підлоги. Дуже цікаве рішення.

Крім цього в індустріальному стилі починають потроху використовувати й ті матеріали, які мають візерунок під бетонну стіну, цеглу, камінь або метал. Це можуть бути фотошпалери, кераміка. Із ними краще бути обережним, застосовувати потроху, щоб не перетворити свій інтер’єр на невдалу стильову імітацію.

Не забувайте, що стиль промислових приміщень не приймає багато текстилю, пишних портьєр, рюшів, накидок і подушок. Уникайте пластика, кручених форм, зайвих деталей. Це те, чого точно не може бути в інтер’єрі, який передає індустріальну атмосферу.

Сучасний лофт досить гнучкий, але не слід цим зловживати. Пам’ятайте про 5-ть основних вимог і виважено експериментуйте з новинками. І тоді навіть у компактній квартирі індустріальний стиль буде виглядати доречно та ефектно.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader