Промышленное предприятие ЗИП

Надвірнянські активісти розмалювали головну площу міста Надвірна

Надвірнянські активісти розмалювали головну площу міста Надвірна. Кілька десятків метрів гуцульського орнаменту, виконаного в автентичних кольорах за допомогою фарби «TRIORA», намалювали на Площі Шевченка та далі – на Надвірнянській стометрівці до Ратуші.

«Вирішили, що до міжнародного гуцульського фестивалю, який проходитиме в нашому місті з 11 по 13 вересня, це буде гарна прикраса. Саме на центральній площі будуть виставляти свої роботи майстри ужиткового мистецтва краю», – розповідає активістка партії «ВОЛЯ» Тетяна Пришляк. – Завдяки нашому візерунку центральна вулиця міста стала виглядати інакше, і по закінченню події така вишиванка додаватиме місту яскравості. Сподіваємось, що ця краса змусить місцеву владу звернути увагу на відлущені фасади будівель і крикливі вивіски, які апріорі псують візуальний стиль міста».

Організатори акції, серед яких і директор Надвірнянської дитячої художньої школи Жанна Бондаренко, намагались підібрати малюнок, який ідеально буде доповнювати бруківку головної площі, викладеної у формі орнаменту.

«Українці сьогодні з гордістю надягають вишиванку на себе, а ми вирішили надягти її на наше місто. Кілька днів продумували малюнок і зупинились на орнаменті у формі гердани – традиційної гуцульської жіночої прикраси. Тепле забарвлення кольорів фігури вибране не випадково, адже саме воно притаманне нашому гуцульському регіону», – пояснює задум малюнка Жанна Бондаренко”.

До організаторів акції приєднались десятки надвірнянців; кожен бажаючий мав можливість взяти в руки пензлі та зробити свій внесок у патріотичний малюнок. Особливо цій ініціативі радіють місцеві дітлахи.

Приємно усвідомлювати, що наше підприємство приєдналось до цієї кольорової події – малюнки були виконані фасадною акриловою фарбою «TRIORA», яка була заколерована на колор-студії складу Івано-Франківської філії.

краски ЗИП

активисты разрисовали площадь красками TRIORA

активисты разрисовали площадь красками TRIORA

активисты разрисовали площадь красками TRIORA

активисты разрисовали площадь красками TRIORA

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader