Промышленное предприятие ЗИП

Мити чи не мити пофарбовані стіни?

Випадкова пляма на стіні – зіпсовані настрій та інтер’єр. Щоб ніколи не стати жертвою таких неприємностей, багато людей обирають інтер’єрні фарби, що миються. Мильна вода, губка – і плями наче й не було. Але дійсно фарби такі стійкі до миття чи потрібно бути обережними з прибиральними роботами? Розбираємося у деталях.

Бути чи не бути, мити чи не мити?

Одна з відмінних рис покриттів – їхній ступінь блиску. Фарби з блиском створюють гладку поверхню, яка погано вбирає бруд і легко миється.

Матові поверхні більш фактурні, їх мити дещо складніше. Це варто врахувати, міркуючи про майбутній інтер’єр кімнати.

мыть покрашенные стеныЯкщо ж говорити про технічні характеристики покриття, у кожної інтер’єрної фарби існує своя ступінь стійкості до мокрого стирання. Саме вона вказує на те, наскільки часто і як саме можна мити пофарбовану поверхню. Усі фарби проходять дослідження у лабораторіях стосовно зносу, в результаті яких їм присвоюється з 1-го по 5-й клас стійкості.

До 1 класу окрім інтер’єрних також відносяться і фасадні фарби. Тож, якщо приміщення виконує технічні функції, є ймовірність частих забруднень, фасадна фарба підійде для створення міцного покриття.

Можливість вологого прибирання покриття і ступінь його стійкості виробники вказують разом із класом на етикетці матеріалу, щоб ви відпочатку знали, як надалі доглядати за поверхнею.

Як мити фарби?

Поверхні краще очищати обережно, без використання порошкових миючих засобів, жорстких щіток і мочалок. М’яка тканина і мильний розчин – оптимальні засоби для миття.мыть покрашенные стены

Як часто можна мити інтер’єрні фарби? Навряд чи ви щотижня будете займатися ретельним миттям стін. Скоріше, покриття, що миються – це можливість безболісно видалити випадкові забруднення і освіжити приміщення. Плануючи прибирання, обов’язково враховуйте рекомендації виробника по догляду за покриттям. Так і фарба залишиться у первісному привабливому вигляді, і приміщення буде тішити чистотою.

 

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader