Промышленное предприятие ЗИП

Ми отримали визнання і премію «Вибір України 2016»!

выбор года

Підприємство «ЗІП» було засновано в 1995 році та входить в 5-ку найсильніших компаній в лакофарбової промисловості на території СНД.

Раніше ми отримували дуже багато різних нагород та премій, але в цьому році ми були удостоєні особливої ​​честі. Ми отримали нагороду «Вибір України 2016».

Нагорода «Вибір України» – це не просто знак відмінності. Вона свідчить про те, що наша продукція високо цінується споживачами та нашим торговим маркам довіряють.

Щорічно конкурс визначає кращі в масштабах країни товари та послуги, виходячи з Всеукраїнського дослідження споживчих переваг  та експертної оцінки якості.

Визначення переможця – це прозора процедура, яка ґрунтується на маркетингових дослідженнях споживчих переваг, оцінки експертної ради, а також висновків рекламної комісії.

Незалежна Національна біснес – премія “Вибір України” була інцийована завдяки міжнародній асоціації конгресів та конференцій «ICCA – International Congress and Convention Association» штаб квартира, яких знаходиться в Нідерландах.

Переможцями конкурсу «Вибір України» стало багато компаній та відомих марок, серед яких і підприємство «ЗІП».

Ми вдячні своїм споживачам за довіру та підтримку! Це мотивує нас на розвиток та вдосконалення технологій, щоб і надалі максимально задовольняти потреби наших покупців!

выбор года

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader