Промышленное предприятие ЗИП

Чи можна використовувати шпалери у ванній: 4 ключових аргументи

Відклеїлися на другий же день, покрилися пліснявою, злиняв колір – яких тільки страшних історій про шпалери у ванній ми не чули. Боїтеся повторити невдалий досвід і збираєте на плитку? А даремно! Сьогодні шпалери стали повноцінним покриттям для стін ванної кімнати. І ось вам вагомі докази на користь шпалер.

Чому ми не любимо шпалери у ванній?

Людині властиво використовувати те, що перевірено досвідом інших людей. Це здається більш надійним та добротним. Шпалери ж для ванних кімнат – матеріал нетиповий, незвичайний і тому багатьом здається дивним. Але, при правильно підібраних матеріалах для поклеювання та підготовки поверхонь шпалери у ванній покажуть вам свої корисні переваги.

Аргументи на користь шпалер

  1. Заощаджують бюджет. Навіть дорогі шпалери у результаті дешевші плитки.
  2. Роботи своїми руками. Також плюс на користь економії – не потрібно нікого наймати.
  3. Швидкість робіт. Зі шпалерами ремонт у ванній проводиться за вихідні.
  4. Простота ремонту. Набридла обстановка або ж взагалі через підвищену вологість з’явилася небезпечна цвіль? Завдяки шпалерам оздоровити та відновити приміщення буде легше й доступніше, аніж, якби така неприємність сталася із кахлем.

Які шпалери обирати для ванної?

Какие обои выбирать для ваннойПерше й найважливіше правило вибору шпалер – НІ паперу. Усі шпалери на паперовій основі дуже тендітні, їх легко порвати. Вони швидко вбирають вологу, через що починають відклеюватися, втрачати вигляд.

Оптимальні шпалери для ванних кімнат – вологостійкі. Що ми можемо знайти на ринку?

  1. Шпалери, що миються. Найпростіший варіант, який можна підібрати. Їхня поверхня не пропускає воду всередину матеріалу, шпалери добре тримаються на стінах і не розкисають при контакті з водою.
  2. Самоклейки. Вони також мають гарну вологостійкість, прості в поклеюванні. Особливість цих шпалер у тому, що вони вимагають обов’язково ідеально рівної стіни.
  3. Вінілові шпалери. Практичне покриття, має високу щільність, не розбухає, його можна мити. Стіни не втратять привабливості навіть через роки використання у ванній кімнаті.
  4. Склошпалери. Матеріал не боїться ані води, ані пари. Шпалери фактурні, підлягають фарбуванню. Можна за бажанням оновлювати інтер’єр.
  5. Рідкі шпалери. Дуже гарний матеріал, із вигляду нагадує текстильне покриття. При нанесенні на стіни проникає у будь-які тріщини, візуально приховує недоліки. Із ним легко працювати, ефектний результат виходить навіть у новачків.
  6. Настінний лінолеум. Не зовсім звичне у наших краях покриття. А даремно. Лінолеум для стін еластичний, його легко клеїти у кутах і стиках, у нього висока ступінь стійкості до вологи та механічних пошкоджень. А за рахунок цікавих дизайнерських рішень настінний лінолеум виглядає дуже стильно.

Що потрібно зробити, щоб шпалери трималися довго?

Что нужно сделать, чтоб обои держались долго

Навіть найстійкіші до зносу шпалери із часом втрачають вигляд від води.Тому щоб ремонт прослужив довго та якісно, ​​у найбільш «мокрих» місцях – у рукомийника, у зоні біля бортів ванни, краще використовувати більш вологостійкі покриття. Підійде настінний лінолеум, пластикова панель. Можна також цю невеличку ділянку викласти кахлем.

Як показує досвід, у середньому шпалери у ванній служать біля 5 років. Не багато, не мало. Якраз достатньо, щоб інтер’єр злегка набрид, і з’явилося бажання оновити ванну. Із кахлем така частота ремонтів – трудомісткий та дорогий процес. Тож, якщо ви любите зміни та різноманітність, сміливо зупиняйтеся на шпалерах.Обои в ванной

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader