Промышленное предприятие ЗИП

Мотивація кінострічками: кращі фільми про успіх

Несподівано наздогнали втома і апатія? Час пройти кінематографічну терапію і подивитися фільми про успішних людей. Сім кращих мотиваційних стрічок допоможуть вам приємно провести вільний час та зробити корисне вкладення у власний розвиток. Здебільшого ці фільми засновані на реальних подіях, фільми про трудоголіків, кар’єристів, людей, вірних мрії та впевнених у своїх перемогах. Приємного перегляду!

Вовк з Уолл-стріт

Драма-комедія зі специфічним гумором. Фільм знятий на основі реальних подій 80-х років у Нью-Йорку. Головний герой – брокер Джордан Белфорт, який за рахунок ряду хитрих афер збагатився у надзвичайно короткі терміни. Через наркотики та розпутну поведінку герой втратив родину і багатство, був ув’язнений за злочини. Але після років тюрми зміг повернутися до нормального життя і стати лектором популярних семінарів про те, як досягти успіху.

Мораль фільму: сила – в розумі, використовуйте його розважливо.

фильмы про успех

Форрест Гамп

Добрий, життєстверджуючий фільм про чоловіка невисоких розумових здібностей. Головний герой сам того не розуміючи, зумів досягти вершин і прославитися на всю Америку. Фільм змушує рухатися вперед за своїми бажаннями, не витрачаючи час на зайві роздуми і аналіз. Фраза з фільму «Біжи, Форест, біжи!» для багатьох вже стала виразом, що спонукає до дії.

Мораль фільму: вірте в себе – і дійте.

фильмы про успех

Джобс: імперія спокуси

Біографічний фільм-пам’ять або навіть фільм-сповідь про життя творця «Apple» Стівена Джобса. Історія про генія сучасності, шляхи створення його революційних цифрових приладів і про складні стосунки з близькими.

Мораль фільму: шлях до успіху непростий і вимагає багатьох жертв.

фильмы про успех

Соціальна мережа

Заходячи на Facebook, чи замислювалися ви, що це справа рук студенту напідпитку? Початковий варіант соцмережі Марк Цукерберг створив за ніч, як витівку, що незабаром зробила його мільярдером. Стрічка «Соціальна мережа» розповідає про процес створення та розвитку Facebook і про те, що завжди потрібно користуватися своїми можливостями.

Мораль фільму: використовуйте можливості. Трапляється, що успіх приходить несподівано.

фильмы про успех

Області пітьми

 Історія про чудо-препарат, що покращує роботу мозку і розширює межі здібностей людини. Прийнявши одну таблетку, письменник-невдаха за ніч закінчує книгу. А вже захопившись ліками, заробляє мільйони. Згодом головний герой розробляє безпечний для людини варіант допінгу і успішно користується ним на власну користь. Головне «АЛЕ» – нерозумним людям таблетки не допомагають.

Мораль фільму: якщо є ресурс, дійте.

фильмы про успех

1 + 1

 А це драма-комедія, яка вчить любити життя всупереч всім обставинам. Стрічка про паралізованого мільйонера і невдаху чорного кварталу, які допомагають один одному переоцінити життя, знайти в ній нового змісту і досягти щастя. Фільм заснований на реальних подіях.

Мораль фільму: щастю немає перешкод.

фильмы про успех

Кожна із цих стрічок сповнена бурхливих почуттів, гумору та корисних уроків, які допомагають переглянути свої дії та знайти нові шляхи розвитку. Перевірено сотнями глядачів і рекомендовано до перегляду тим, хто бажає продуктивних змін!

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader