Промышленное предприятие ЗИП

Модний наряд для стін: фактурні поверхні

Останній тренд: гладкі стіни йдуть на другий план. Тепер чим об’ємніша поверхня стіни, тим модніший ваш інтер’єр. А впровадити цей тренд досить просто – потрібно підібрати спеціальний матеріал та виконати декоративне оформлення як мінімум однієї стінки. Ділимося секретами.

Фактурная поверхность стен Фактурная поверхность стен 1 Фактурная поверхность стен 2

Як створюють фактурні поверхні?

Найбільш популярними матеріалами у створенні рельєфних малюнків виступають структурні фарби та штукатурки. Вони широко представлені на ринку, комфортні в роботі та відкривають широкі можливості для декоративних рішень.

10 аргументів на користь структурних матеріалів.

  1. Прості у застосуванні
  2. Підходять для будь-яких поверхонь
  3. Можуть наноситься на нерівну стіну
  4. Маскують невеликі дефекти стін
  5. Мають високу атмосферостійкість
  6. Створюють міцне покриття, стійке до механічних пошкоджень
  7. Не заважають поверхні «дихати» (немає ризику появи цвілі)
  8. Не містять шкідливих речовин, використовуються у спальнях та дитячих
  9. Стіни можна мити
  10. Покриття довго служить

Як створюють малюнок?

Візерунок, який виходить на стіні, залежить від наповнювача матеріалу та інструментів, з якими працюють. Чим більший розмір наповнювача, тим фактурніша поверхня. Так структурна фарба TRIORA утворює гладку поверхню, на якій можна виконувати будь-який задуманий візерунок.

Якщо ж у матеріалі велике зерно наповнювача, поверхня буде шорсткою, з глибоким рельєфом, як у декоративних штукатурок «баранець» або «короїд» TRIORA.

Чем создают объемный рисунокЧим роблять об’ємний малюнок?

Створюють незвичайний малюнок, використовуючи навіть прості підручні засоби: зім’ятий целофановий пакет, клапоть м’якого ворсистого матеріалу, гребінець із рідкими великими зубцями. Працювати із ними дуже просто та під силу навіть тим, хто вперше використовує структурну фарбу. Красива поверхня гарантована.

Які фактури у моді?

Якщо виконуєте малюнок, зробіть його великим та помітним, щоб він привертав увагу та виступав основним акцентом. Із візерунків популярні:

Якщо ж це буде просто рельєфне покриття стіни, вітається недбалість, навмисна простота.

Також зараз дуже популярні металізовані поверхні стін. Надати такий відтінок краще вже після створення фактури, додавши декоративне покриття металік. Елегантний блиск можна отримати за допомогою TOP LASUR TRIORA. Хочете виразний інтер’єр – густо наносьте лазур по усій поверхні стіни. А злегка відтінити об’ємні деталі допоможе тонкий шар лазурі по об’ємним краям малюнка.

Будь-яка фактурна поверхня надає інтер’єру індивідуальності, робить його ще цікавішим. Це як раз той самий модний тренд, який варто застосувати.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader