Промышленное предприятие ЗИП

Модні тренди в оформленні дверей

Сучасні двері вже давно перестали бути безлицими роздільницями кімнат. Це справжні шедеври для прикраси будинку, які можуть підкреслити оформлення інтер’єру чи навіть стати його родзинкою.

Что в моде в нынешнем годуЩо в моді у нинішньому році?

На замітку: Білий колір полотна дверей особливо актуальний у невеличких квартирах – візуально додає світла та робить простір ширшим. Добре поєднується як зі світлими, так і з кольоровими стінами.

Декор своїми руками

На перший погляд, здається, що найбільш простим варіантом для оформлення дверей є їх фарбування. Але, тут поле для діяльності велике – адже можна зупинити свій вибір не на одному кольорі, а на комбінації кількох чи використати трафарети для декору.

Важливо! Для фарбування дверей слід правильно підібрати фарбу – вона має запобігати розвитку цвілі та грибка на дерев’яній поверхні, бути стійкою до атмосферних впливів і при цьому зберігати природну красу деревини. Саме такими якостями володіє емаль для вікон та дверей “TRIORA”.Модные тренды в оформлении дверей

Як ще оформити двері красиво? Крім фарбування можна покрити поверхню полотна дверей декоративною блакиттю “TRIORA”, яка не тільки підкреслить природну структуру дерева, але й захистить поверхню від цвілі та грибка.

І наостанок поради від дизайнерів: оформлення дверних отворів має ладнати із кольором корпусних меблів, метал дверних ручок – із кольором іншої металевої фурнітури. Так композиція кімнати вийде ефектною та гармонійною.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader