Промышленное предприятие ЗИП

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич побувала в Навчальних центрах «КНАУФ» і «TRIORA»

У рамках робочої поїздки в Харківську область Міністр освіти Лілія Гриневич і Заступник міністра освіти Павло Хобзей відвідали Державний навчальний заклад «Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області». Сьогодні Центр славиться новітніми освітніми проектами і є одним із ведучих навчальних закладів з підготовки технічних кадрів.

Візит до навчального закладу й знайомство із особливостями його роботи проходило за участю директора Департаменту науки і освіти Харківської ОДА Л.Карпова, директора Центру Г.Амірбекова, представника фонду імені Е.Щьока, пана Торальфа Вайзе, начальника відділу освітніх проектів підприємства «КНАУФ гіпс Київ » Т.Остапченко, інженера ЛКП« ЗІП » Е.Озарчука, директора Наукового методичного центру профтехосвіти у Харківській області Т.Русланова, а також членів ради директорів закладів профтехосвіти області та представників підприємств-замовників робітничих кадрів регіону.

Министр образования Министр образования Лилия Гриневич

У ході візиту Міністр ознайомилася з роботою авторського колективу закладу щодо розробки та застосування педагогічних програмних засобів, а також відвідала малярні майстерні, обладнані згідно спільного україно-німецького пілотного проекту у сфері профтехосвіти.

Лілія Гриневич цікавилася перспективами використання елементів дуальної форми навчання у закладах профтехосвіти, а також альтернативних форм співпраці з соціальними партнерами на прикладі пілотного проекту Центру.

Подякувавши за цікаву зустріч, Лілія Гриневич висловила надію на зворотний зв’язок із педагогами регіону і керівництвом Центру. Зокрема вона наголосила на важливості взаємодії подібних закладів профтехосвіти з компаніями-потенційними роботодавцями.

Министр ознакомилась с работой Министр образования ознакомилась с работой

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader