Промышленное предприятие ЗИП

Лакофарбовий бізнес

 

ТОВ ПП «ЗІП» – підприємство створене з чистого аркушу в 1995 р.

Це сучасний високотехнологічний виробник лакофарбових,  клейових та хімічних матеріалів широкого спектра застосування в побуті та промисловості з власною філіальною мережею по Україні. На підприємстві працює близько 300осіб.

Технологічні потужності підприємства дозволяють виробляти більшніж 60000 тонн продукції на рік. Лінії с формовані на основі високопродуктивного обладнання провідних світових виробників машин для лакофарбової промисловості NETZSCH (Німеччина), Profarb (Польща), Oliver&Batlle (Іспанія), Fast&FluidManagement (Нідерланди), Dramont (Італія).

Виробництво водорозчинних фарб здійснюється на автоматизованій лінії, яка виготовлена ​​іспанським виробником обладнання «Oliver&Batlle» за індивідуальним проектом.

Серед партнерів ТОВ ПП «ЗІП» одні з найвідоміших виробників хімічних продуктів, такі як BASF (Німеччина), DOW (США), Bayer (Німеччина), Eastman (США), Evonic (Нідерланди), ChromafloTechnologies (Нідерланди) та багато інших.

Сьогодні «ЗІП» – це підприємство, яке входить до п’ятірки найбільших лакофарбових компаній СНД. Нашим торговим маркам довіряють і, уважновивчаючи думки споживачів, ми постійнозростаємо і вдосконалюємося. Ми створюємо і поширюємо товари, які роблять життя більш яскравим і затишним. Ми допомагаємо нашим споживачам отримувати від життя більше задоволення!

Дізнатись більше про наші товари https://www.zip.ua/shop/

 

КОНТАКТИ:
51901, Кам’янське,
Дніпропетровська обл.,
вул. Широка, 107-а,
+38 (0569) 53-59-16
office@zip.ua

Ви торговельна
організація?
Так
Ви промислове
підприємство?
Так
Ви конкурент?
Так
Продукція для
власних потреб
Відкрити каталог
Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader