Промышленное предприятие ЗИП

Купуємо фарбу в дитячу кімнату

Дитяча кімната – це місце, де дитина проводить більшу частину свого часу, і вона повинна бути яскравою та затишною. Створити яскравий колорит в дитячій можуть допомогти фарби. Але, фарби відрізняються одна від одної. Як же правильно підібрати фарбу для дитячої кімнати? Давайте розглянемо.

Яку фарбу вибрати для дитячої?

Батьки, які переживають за здоров’я своїх чад, часто відмовляються від фарбування стін. Однак фарба – це універсальний засіб, який допоможе створити яскравий дизайн в дитячій  та при цьому прослужить значно довше, ніж будь-яке інше настінне покриття. Просто для дитячої кімнати слід вибирати «правильні» фарби.

Що тут мається на увазі? «Правильні» фарби – це в першу чергу безпечні фарби. Тому вибираючи фарбу для дитячої важливо, щоб вона була екологічно чистою та  не мала в своєму складі шкідливих речовин. Зараз ще зустрічаються виробники фарб, які додають до складу фарб з’єднання свинцю для досягнення більш яскравих відтінку. А свинець шкідливий для здоров’я, не тільки дітей, а й дорослих.

Безпечними для здоров’я є фарби TRIORA, які не містять у своєму складі свинцевих з’єднань, є екологічно чистими, а також відповідають санітарно – гігієнічним нормам.

Фарби TRIORA не мають різкого запаху, легко наносяться на поверхню, при нанесенні не розбризкуються та швидко сохнуть. Ці якості дуже важливі при виборі фарб для дитячої.

Залежно від того, якого ефекту ви хочете домогтися на поверхні можна використовувати матову фарбу TRIORA, шовковисто-матову TRIORA і напівматову фарбу TRIORA.

Оксамитові стіни допоможе створити матова фарба TRIORA. краска для детскойЯкщо ж хочеться, щоб стіни мали яскраво виражений блиск, тоді можна варто зупинити свій вибір на напівматової фарбі TRIORA.
Шовковисто-матова фарба TRIORA подарує благородний блиск покриття. Для створення цікавих рішень можна поєднувати матову і напівматову фарби TRIORA.

І, якщо раптом на стіни потрапить яблучне пюре або дитина вирішить намалювати фарбами сімейний портрет – поверхню можна буде легко очистити від забруднень.

Вибираючи фарбу для дитячої необхідно знати наступне:

  1. Фарба повинна бути безпечною (відповідати санітарно-гігієнічним нормам, не містити токсичних речовин)
  2. Бути простою в нанесенні, а також швидко висихати;
  3. Мати стійкість до стирання;
  4. Легко очищатися від бруду.

Знаючи ці основні принципи можна з легкістю підібрати фарбу для дитячої кімнати, яка допоможе створити яскравий та незвичайний дизайн, який при цьому буде абсолютно безпечним для дитячого здоров’я.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader