Промышленное предприятие ЗИП

Фарбуємо стіни за допомогою трафарету

Наш будинок – наша фортеця, тому ми завжди прагнемо створити незвичайний, але в той же час комфортний для нас інтер’єр. Проводимо багато часу, ретельно вибираючи кольори, дизайни, фактури. Сьогодні, створити незвичайний дизайн інтер’єру просто: для цього немає необхідності витрачати шалені гроші на ексклюзивні речі. Як? – Запитаєте ви. Просто! Для цього нам знадобитися трафарет.

Фарбування стін через трафарет додасть «родзинки» інтер’єру. На першому етапі важливо зрозуміти, чого хочеться й як це впишеться в загальний дизайн. Імениті дизайнери пропонують різні варіанти фарбування стін за допомогою трафарету: вензелі по всій площі стін, маленьке акцентное зображення, геометричні фігури, зображення цілісної композиції та багато іншого. Все залежить від кімнати, для якої вибирається трафарет і від її дизайнерського рішення.

покраска через трафаретЗвичайно ж, для будь-якого малюнка необхідне полотно, так само і стіна для фарбування повинна бути ретельно підготовлена. Вона повинна бути рівною, щоб ваш малюнок не розпливався та не втрачав свої контури. Для вирівнювання поверхні ідеально підійде шпаклівка акрилова фінішна “TRIORA”, яка також надає поверхні додаткову міцність за рахунок вмісту мікронізірованного мармуру. Після шпаклювання, поверхню потрібно прошкурити дрібнозернистою шкуркою, після чого прогрунтувати за допомогою грунтовки UNI- грунт “TRIORA”. Після того, як грунтовка висохла, стіну можна фарбувати відповідно до вашого стильового рішення. Найкраще віддавати перевагу фарбам, які легко наносяться і швидко сохнуть. Ці якості мають фарби “TRIORA”. Крім того, вони не розбризкуються при нанесенні, є «дихаючими» і безпечними для здоров’я, оскільки не містять в своєму складі свинцевих з’єднань.

Якщо ж у величезній палітрі ви не знайшли відповідного кольору, то надати фарбі необхідний вам відтінок можна скориставшись послугами колерувальних студій TRIORA.

Для фарбування стін за допомогою трафарету нам знадобиться:

Трафарети для фарбування стін можуть бути найрізноманітнішими. Їх можна купити в спеціалізованих магазинах або замовити через інтернет. Трафарети для фарбування стін, зроблені своїми руками, також користуються популярністю. Для саморобного трафарету можна використовувати папір, картон або пластик. Створити геометричні фігури на стінах можна за допомогою малярного скотча.

Як нанести малюнок через трафарет?

Коли у вас є трафарет, можна приступати до фарбування. Для початку потрібно закріпити трафарет, так, щоб він щільно прилягав до стіни і був нерухомий. Це робиться за допомогою малярного скотча, приклеюючи його по краях. Сучасні одноразові трафарети виробляються вже на основі матеріалу з липкою стрічкою.

покраска через трафаретПісля закріплення трафарету, фарба наноситься на малюнок валиком, пензлем або розпилювачем. Залежно від вашого дизайну інтер’єру, можна створити однотонний малюнок або пограти з квітами.

Як тільки фарба підсохне, сміливо прибирайте трафарет і насолоджуйтеся отриманим результатом.

Фарбування стін за допомогою трафарету – це і прикраса, і розвага в одному флаконі. Порожні стіни набувають ексклюзивні візерунки, а нудна обстановка більше не є такою. Трафарет – простий і доступний засіб для декору ваших приміщень.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader