Промышленное предприятие ЗИП

Фарбуємо стіни по-модному або як зробити яскраві стіни?

Створити неповторний інтер’єр – дуже просто! Досить скомбінувати кілька кольорів. Для себе можна підібрати найяскравіші і незвичайні відтінки, створивши, таким чином, неймовірний дизайн приміщення.

5 кращих варіантів колірних прийомів

Найбільш комфортно, гармонійно і популярно серед дизайнерів фарбування стін у 3 кольори. Один колір може бути привабливим сам по собі, поєднання 2-х кольорів виглядає красиво, а ось поєднання 3-х відтінків додає особливої ​​вишуканості. Головне, щоб кольори поєднувалися між собою.

  1. Можна зробити ледве помітний перехід з одного кольору в інший. Для цього слід вибирати близькі відтінки, наприклад м’ятний і блакитний або якісь нейтральні кольори, такі як бежевий і сірий.
  2. Більш виразно виглядає градієнтне фарбування або ефект омбре. У цьому випадку перехід кольору здійснюється від найсвітлішого тону в насичений.

яркая стена насыщенный цвет яркая стена в интерьере

Як виконати ефект омбре дивіться тут.

  1. Створити яскравий і неповторний дизайн можна комбінуючи контрастні відтінки, наприклад синій і червоний або помаранчевий і салатовий. А додавши білий колір, можна підкреслити ефект і виразність кольорового рішення, збалансувати загальну кольорову палітру і зробити яскраве поєднання комфортнішим для очей. Сучасний дизайн дозволяє експериментувати, наприклад, одну стіну пофарбувати у сірий колір, а другу – в рожевий з яскравими елементами.
  2. Поширеним варіантом є поділ стіни по горизонталі: одна частина стіни фарбується одним кольором, а друга – іншим. Найчастіше межа між кольорами проходить на рівні 2/3 від підлоги, але за вашим бажанням вона може бути вище або нижче.
  3. Свіжий тренд цього сезону – фарбування у стилі колор блокінг. У цьому випадку стіна ділиться на геометричні фігури, кожна з яких фарбується контрастним кольором. Строгі форми балансують яскравими фарбами, кімната виглядає елегантно і помітно.

Як зробити колор блокінг своїми руками, дивіться у майстер-класі.

подбор цветов для интерьераНайчастіше підбір кольорів для інтер’єру здійснюється залежно від призначення кімнати. Тренд «3 фарби» можна використовувати для будь-якого приміщення: кухні, спальні, вітальні, дитячої. Для оформлення дитячої краще за все обирати світлі м’які тони, які не подразнюють дитячу психіку. Спокійні відтінки також підійдуть для спалень, а от пограти з контрастом можна в дизайні кухонь, коридорах, вітальнях.

Для фарбування стін у 3 кольори краще віддати перевагу фарбам, що не розтікаються при роботі, швидко висихають, не жовтіють після висихання і не мають різкого запаху. Саме цими якостями володіють фарби TRIORA.

Таким чином, нудні й сірі стіни з легкістю можна самостійно оживити, створивши модний і трендовий інтер’єр у себе вдома.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader