Промышленное предприятие ЗИП

«Консервуємо» дачу на зиму

Щоб улюблена дача навесні зустріла доглянутою, потрібно правильно її «законсервувати» – подбати не тільки про міцні замки, а й про основний захист усієї споруди. Що для цього потрібно? Зробити ремонт фасаду, на який навесні за садовими клопотами не вистачило часу. Отже, складемо план робіт у подробицях.

Невидимий захист

Для робіт на найкраще підійде хороша суха погода. Спочатку обов’язково прибрати зі стін забруднення, очистити їх від старих матеріалів, які відшаровуються.

Щоб будинок стійко витримав усі атмосферні випробування взимку, захисні роботи варто виконати у три кроки.

Крок 1. Гідроізоляція

Якою б складною не здавалася ця процедура, але на ділі буде досить хорошої гідроізоляційної грунтовки. Гідроізоляційна грунтовка TRIORA проникає глибоко всередину мінеральної поверхні, створює щільну плівку, яка не дає опадам проникати вглиб плит. Крім цього, матеріал ще й паропроникний – волога не затримується всередині плити і випаровується з поверхні.

Крок 2. Жодної тріщини

Навіть незначні щілини можуть стати слабким місцем будинку, причиною вогкості та цвілі. Особливо це стосується старих будинків зі зношеними стінами. Тому глибокі тріщини та інші недоліки поверхні потрібно ретельно зашпатлювати, зрівнявши з основним рівнем плити.

Крок 3. Фарба як захисний шар

Багато хто не фарбує фасади восени, турбуючись, що за зиму покриття втратить свій вигляд. Цього не станеться, якщо підбирати надійні фасадні фарби, стійкі до перепадів температур і атмосферних явищ. Якщо вас бентежить швидке похолодання, візьміть для роботи всесезонну фасадну фарбу TRIORA. Її можна використовувати навіть за температури нижче 0. Тож, при правильному підборі матеріалів, фасадні роботи навіть пізньої осені будуть відмінним рішенням.

Генеральне прибирання

Це завжди логічне завершення будь-яких ремонтних робіт. Тим більше важливо все прибрати, надовго залишаючи будинок.

Наостанок, закінчивши усі роботи, не забудьте перекрити воду, газ, відключити прилади та електрику. Краще буде, щоб без нагляду всі комунікації знаходились у неробочому стані.

Не сперечаємося, правильна консервація будинку на зимовий період – досить трудомісткий процес. Але вже навесні дача зустріне вас сухою і охайною, а відкриття нового сезону пройде без зайвих клопотів.

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader